Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Sakņudārza ielas posmā atjauno gājēju ietvi

Anastasija Miteniece
Šonedēļ Sakņudārza ielas posmā no Sakņudārza ielas 5A nama līdz Dambja ielai notiek ietves atjaunošanas darbi. Būvdarbu vietā ir daļēji ierobežota satiksme, informē pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Auders.

«Ietves bruģēšanas darbi Sakņudārza ielā nepieciešami, lai uzlabotu satiksmes drošību. Gājēju ietve šajā ielas posmā ilgstoši bija sliktā stāvoklī, un tas apgrūtināja gājēju kustību – tur bija grūti izbraukt ar ratiņiem, turklāt gājēju ceļš ir daudzu bērnu un jauniešu maršruts ceļā uz Jelgavas Mākslas skolu,» skaidro I.Auders.

Kopumā būvdarbu laikā Skaņudārza ielas posmā tiks nobruģēta ietve 96 kvadrātmetru platībā. Darbi turpināsies līdz 31. oktobrim un šajā laikā gājējiem un autovadītājiem jārēķinās ar ierobežotu satiksmi. Darbus veic SIA «Kulk».

Jāpiebilst, ka vēl līdz ziemai pilsētā paredzēts veikt bruģēšanas darbus Egas ielā –  tur izbūvētas komunikācijas un tuvākajā laikā visā ielas platumā notiks asfaltēšanas darbi, bet paralēli tiks atjaunota arī gājēju ietve. Tāpat aptuveni 20 metru garumā un divu metru platumā tiks nobruģēta ietve Pasta salā pie jaunizbūvētā trenažieru laukuma – šobrīd šajā vietā starp trenažieru laukuma segumu un esošo ietvi ir zaļā zona, bet iedzīvotāju ērtībai tiks ieklāts bruģis.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti