Meklēšanas forma

Neliels lietus 3 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

«Prāta vētra» saņem pilsētas augstāko apbalvojumu

Jana Bahmane
Par augstu profesionālo meistarību un Jelgavas pilsētas vārda popularizēšanu šodien Svētās Trīsvienības baznīcas tornī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš grupas «Prāta vētra» dalībniekiem pasniedza pilsētas augstāko apbalvojumu «Goda zīmi». Šis ir jau 20. gads, kad pilsēta valsts un pilsētas svētku laikā godina jelgavniekus, kuri ar savu darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi, un zīmīgi, ka «Prāta vētrai» pasniegta pirmā jaunā dizaina «Goda zīme», kurā iezīmējas pilsētas lielais ģerbonis.

«Ik gadu, sagaidot valsts svētkus, mēs godinām cilvēkus, kuri ar savu darbu, attieksmi un devumu pelnījuši atzinību. Valsts simtgades priekšvakarā pasniedzam jums – grupai «Prāta vētra» – jaunā dizaina «Goda zīmi» Nr.1 kā apliecinājumu tam, ka pilsēta ar jums lepojas,» sveicot «Prāta vētras» dalībniekus – Renāru Kauperu, Jāni Jubaltu, Kasparu Rogu, Māri Mihelsonu – un viņu ģimenes, uzsvēra A.Rāviņš.

Nākamgad «Prāta vētra» atzīmēs grupas 30. jubileju, un, šodien, saņemot apbalvojumu, grupas dalībnieki atsauca atmiņā laiku, kad viņi mācījās Jelgavas 1. vidusskolā (šobrīd – Tehnoloģiju vidusskolā) un uzstājās skolas aktu zālē. «Šis ir skaists un aizkustinošs brīdis – sirsnīgs paldies par šo pagodinājumu! Atmiņā nāk 1989. gads, kad dzīvojāmies pa 1. vidusskolas aktu zāli, tādēļ vēlamies pateikties skolas vadībai par uzticēšanos un bungu iegādi. Un liels paldies mūsu vecākiem par drosmi un uzdrīkstēšanos ļaut mums iet ceļu, kādu esam izvēlējušies,» grupas vārdā sacīja R.Kaupers.

Jāatgādina, ka šogad valsts svētku laikā kopumā tiks pasniegti 12 pilsētas augstākie apbalvojumi – astoņas «Goda zīmes» un četri «Goda raksti». Pārējos apbalvojumus A.Rāviņš pasniegs svinīgajā pieņemšanā 17. novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Es attēls

Kāpēc tika dzēsts komentārs par šo rakstu vārda brīvība vai kā cien.redakcija???
Lietotāja Redakcija attēls

Lūdzu, skatiet portāla lietošanas noteikumus: http://www.jelgavasvestnesis.lv/par-mums

Pievienot komentāru

Saistītie raksti