Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Poliklīnikas akadēmijas gada konferencē – par jaunajām tehnoloģijām medicīnā

Anastasija Miteniece
23. maijā pulksten 9 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 Jelgavas un citu pašvaldību mediķi aicināti apmeklēt Jelgavas poliklīnikas akadēmijas pirmā mācību gada noslēguma pasākumu – gada konferenci «Jaunās tehnoloģijas medicīnā». Dalība pasākumā ir bez maksas, taču interesenti aicināti iepriekš pieteikties.

Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne norāda, ka inovatīvas medicīnas tehnoloģijas strauji ienāk veselības aprūpes ikdienā, tādēļ gada konferencē vadošie jomas speciālisti iepazīstinās ar jaunajām tehnoloģijām, to pielietojumu un pieejamību pacientiem, kā arī valsts apmaksātiem pakalpojumiem.

Radiologs diagnosts Kaspars Stepanovs stāstīs par tēmu «Elastogrāfija: metode, indikācijas, diagnostikas iespējas», medicīnas zinātņu doktors sertificēts kardiologs Ainārs Rudzītis – par kardioembolijas nemedikamentozu profilaksi, radiologs terapeits Māris Mežeckis interesentus iepazīstinās ar radioķirurģijas iespējām labdabīgu un ļaundabīgu veidojumu ārstēšanā, bet asociētais profesors gastroenterologs Aleksejs Derovs – ar kapsulas endoskopijas indikācijām un diagnostikas iespējām. Konferencē mediķus uzrunās arī radioloģe diagnoste ar specializāciju kodolmedicīnā Marika Kalniņa – viņa uzstāsies par tēmu «Pozitronu emisijas tomogrāfijas loma onkoloģiskā diagnostikā». Savukārt radioloģe diagnoste Ligita Zvaigzne lasīs lekciju «CT angiogrāfija un sirds magnētiskā rezonanse: metodes, indikācijas, iespējas».

Jāpiebilst, ka, apmeklējot konferenci, tās dalībnieki saņems kredītpunktus resertifikācijai.

Interesenti gada konferencei aicināti pieteikties iepriekš – to var izdarīt Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā, kalendārā izvēloties gada konferences pasākumu. Jautājumu gadījumā mediķi var sazināties ar pasākuma organizatoriem pa tālruni 25665504 vai e-pastu anda.alksne@jp.lv.

Jāpiebilst, ka gada konference notiks projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» gaitā – tā mērķis ir mediķiem nodrošināt iespēju regulāri paplašināt redzesloku un pilnveidot profesionālās kompetences, iepazīstoties ar starptautiska līmeņa medicīnas jomas speciālistu pieredzi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti