Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C Lēns vējš, 4 m/s no DA
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Pilsētas autobusu e-karti varēs papildināt arī trīs pasta nodaļās

Ritma Gaidamoviča
SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) noslēdzis sadarbības līgumu ar VAS «Latvijas pasts» – tas paredz, ka no septembra arī trīs pasta nodaļās Jelgavā – 5. pasta nodaļā tirdzniecības centrā «RAF centrs» Rīgas ielā 48, 2. pasta nodaļā Garozas ielā 22 un pasta centrā «Jelgava» Katoļu ielā 2b – varēs iegādāties Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu e-karti un papildināt tās braucienu skaitu.

JAP valdes loceklis Gints Burks skaidro, ka tas darīts, domājot par klientu ērtībām, un šī ir vēl viena iespēja pilsētas sabiedriskā transporta e-kartes iegādei un papildināšanai. «Šobrīd fiziskas personas e-karti var iegādāties četros Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes (JNĪP) norēķinu punktos, kā arī Jelgavas autoostā, bet no 1. septembra šāda iespēja būs arī trīs pasta nodaļās – «RAF centrā», Garozas ielā 22 un pasta centrā «Jelgava»,» stāsta G.Burks, norādot, ka pasta nodaļas izvēlētas, izvērtējot vairākus kritērijus. «Piemēram, par iespēju e-karti papildināt tirdzniecības centrā «RAF centrs» ne reizi vien uzņēmumā ir interesējušies pasažieri, savukārt pasta nodaļa Garozas ielā izraudzīta, jo JNĪP nesen slēdza norēķinu punktu tirdzniecības centrā «Valdeka», līdz ar to Garozas ielas apkārtnes iedzīvotājiem iespēja papildināt e-karti ir vai nu tirdzniecības centrā «Rio» Pērnavas ielā 4, vai pilsētas centrā,» skaidro G.Burks.

Minētajās pasta nodaļās varēs iegādāties gan jaunu e-karti, gan arī veikt tās papildināšanu bez komisijas maksas. «Mēs kā pārvadātājs uzņēmumam segsim komisijas maksu par sniegto pakalpojumu un arī nodrošināsim iekārtas, lai kartes varētu papildināt. Iedzīvotājiem papildus nebūs jāmaksā,» uzsver G.Burks. Tiesa, atšķirībā no JNĪP norēķinu punktiem, kur iespējams norēķināties tikai ar skaidru naudu, pasta nodaļās e-karti varēs iegādāties un papildināt, gan maksājot skaidrā naudā, gan ar bankas karti, tāpat kā tas ir Jelgavas autoostā.

Pasta nodaļa «RAF centrā» atvērta katru dienu no pulksten 9 līdz 21, pasta centrs «Jelgava» – no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 8 līdz 19, sestdienās no pulksten 9 līdz 13, bet 2. pasta nodaļa Garozas ielā strādā no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 8 līdz 18, sestdienās no pulksten 9 līdz 13. Jāatgādina, ka e-kartes var iegādāties un papildināt arī JNĪP norēķinu punktā Satiksmes ielā 35 (veikalā «Rimi»), kas atvērts katru dienu no pulksten 9 līdz 21, «Vivo centrā» Katoļu ielā 18 katru dienu no pulksten 9 līdz 21, «Pilsētas pasāžā» Driksas ielā 4 katru dienu no pulksten 9 līdz 21, tirdzniecības centrā «Rio» Pērnavas ielā 4 no pirmdienas līdz sestdienai no pulksten 9 līdz 20, svētdienās no pulksten 9 līdz 19, kā arī Jelgavas autoostā, kas darbdienās strādā no pulksten 4.45 līdz 22, bet brīvdienās no pulksten 5.30 līdz 22.

Jāpiebilst, ka vairākkārt izmantojamās e-kartes pirmreizējā cena ir 2,50 eiro un iedzīvotāji var iegādāties abonementu 10, 20, 40 vai 60 braucieniem, kas jāizmanto sešu mēnešu laikā. Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta e-kartes braucienu skaitu var papildināt arī mobilajā lietotnē «Mobilly» – plašāka informācija pieejama JAP mājaslapā www.jap.lv.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti