Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Piešķirti pilsētas augstākie apbalvojumi

Ilze Knusle
Tradicionāli pirms valsts svētkiem tiek godināti tie cilvēki, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Šodien Jelgavas domes sēdē nolemts Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu «Goda zīme» piešķirt četriem cilvēkiem, «Goda rakstu» – septiņiem cilvēkiem un vienam uzņēmumam.

Augstākais pilsētas apbalvojums «Goda zīme» piešķirts Jelgavas poliklīnikas veselības aprūpes vadības ārstei Maijai Lucavai – par profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; zvērinātai advokātei Brigitai Miķelsonei – par ieguldījumu tiesiskuma stiprināšanā Jelgavas pilsētā; Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa priekšniecei Tatjanai Flanderei – par aktīvu sabiedrisko darbību un ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju drošībā un aizsardzībā; Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei metodiskajā darbā Evijai Slokenbergai – par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un jaunatnes izglītošanā Jelgavas pilsētā.

Savukārt «Goda raksts» tiks pasniegts sertificētam būvinženierim Kārlim Brakanskim – par augstu profesionālo meistarību; Jelgavas pilsētas slimnīcas galvenajai māsai Emmai Ašurko – par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; pensionētai skolotājai Ilgai Ziemelei –­ par aktīvu darbību Jelgavas pilsētas sabiedriskajā, kultūras un izglītības darbā; Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centra direktoram Jānim Vītolam – par ieguldījumu sportā un sabiedriskajā darbībā Jelgavas pilsētā; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Jānim Rihardam – par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās; VUGD Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Denisam Dovnarovičam – par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās; VUGD Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējam glābējam kaprālim Ingum Brandam – par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās. Goda raksts tiks pasniegts arī SIA «Purenn» – par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu un jaunu darba vietu radīšanu Jelgavas pilsētā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē informē, ka apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa svinīgajā pieņemšanā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja ii attēls

idiots

Pievienot komentāru

Saistītie raksti