Meklēšanas forma

Skaidras debesis 22 °C Vēja vēsma, 1.3 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Pasta sala un publiskā slidotava apmeklētājiem – slēgta

Ritma Gaidamoviča
No šodienas, 7. februāra, pilnībā ir slēgta Pasta sala – tas nozīmē, ka nav pieejama arī publiskā slidotava un bērnu rotaļu laukums pie slidotavas.

Ledus skulptūru festivāla laikā pirmo reizi Pasta salas publiskajā slidotavā notiks ledus teātra šovs, un šodien sāksies sagatavošanās darbi, līdz ar to slidotava apmeklētājiem ir slēgta. «Šosezon slidotava ir zem jumta, un tas mums sniedz iespēju, neraizējoties par laikapstākļiem, šo platformu integrēt festivāla norisē,» stāsta pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» vadītājs Mintauts Buškevics, piebilstot, ka ledus teātris «Ice Republic» visas trīs festivāla dienas slidotavā piedāvās šovu «Ledus Remix», kurā varēs redzēt atpazīstamus kino tēlus. Piektdien šovs būs skatāms vienu reizi, sestdien – trīs, bet svētdien – divas reizes.

Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) pārstāve Evita Brakše norāda, ka slidotava darbu atsāks un apmeklētājus atkal gaidīs no 12. februāra. Ar aktuālo slidotavas darba laiku iespējams iepazīties ZOC mājas lapas www.zoc.lv sadaļā «Slidotava». Tāpat aktuālo informāciju par slidojumiem vai laukuma rezervāciju iespējams noskaidrot, zvanot uz slidotavas tālruni 20367677.

Jāpiebilst, ka no 5. februāra ir slēgts arī autostāvlaukums Pilssalas ielā 1 blakus Pasta salai, kas ir viena no festivāla norises vietām. Šeit būs festivāla bezmaksas zona, kurā atradīsies foto skulptūras, skatuve, būs ledus slīdkalniņš un labirints, kā arī svētku tirdziņš. Bērniem būs iespēja līdzdarboties Jelgavas Jaunā teātra rotaļu izrādēs.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis» 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti