Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Pārvērtēs Loka maģistrāles rekonstrukcijas projekta iepirkumu konkursa rezultātu

Ilze Knusle-Jankevica
Izvērtējot iepirkumu procedūrā iesniegtos pieteikumus par Loka maģistrāles rekonstrukciju no Kalnciema ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai, Jelgavas pilsētas pašvaldība par uzvarētāju atzina personu apvienības «RERE vide – Hidrostatyba» piedāvājumu. Piegādātāju apvienība «Igate KT» apstrīdēja konkursa rezultātu. Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) izvērtējis šo sūdzību un uzdevis Jelgavas pašvaldības Iepirkumu komisijai 20 darbadienu laikā atkārtoti izvērtēt konkursā iesniegtos pieteikumus, liecina IUB 13. jūnijā publicētais lēmums.

«Pašvaldības Iepirkumu komisija ir izskatījusi IUB lēmumu un pieprasījusi papildu dokumentāciju potenciālajam konkursa uzvarētājam, lai atkārtoti izvērtētu sagatavoto piedāvājumu un  pieņemtu lēmumu,» skaidro Jelgavas pašvaldības Iepirkumu komisijas pārstāvis Vilis Ļevčenoks.

Saskaņā ar pašvaldības iepirkumu komisijas 2018. gada 3. aprīļa piedāvājumu atvēršanas sanāksmes protokolu konkursā bija iesniegti pieci piedāvājumi: 1) AS «A.C.B.» (piedāvātā līgumcena – 24 618 936,41 eiro bez PVN); 2) SIA «Ceļu būves firma «Binders»» (piedāvātā līgumcena – 22 997 771,71 eiro bez PVN); 3) SIA «YIT Infra Latvija» (piedāvātā līgumcena – 23 857 053,23 eiro bez PVN); 4) piegādātāju apvienība «Igate KT» (piedāvātā līgumcena – 23 100 100,10 eiro bez PVN); 5) personu apvienība «RERE vide – Hidrostatyba» (piedāvātā līgumcena – 17 692 909,06 eiro bez PVN).

Pašvaldības plānotā līgumsumma šī projekta realizācijai bija 16 miljoni eiro, bet visi piedāvājumi, kas tika iesniegti konkursā, pārsniedza šo summu, tāpēc pašvaldības iepirkumu komisijai neradās šaubas par to, ka kāds no piedāvājumiem ir nepamatoti lēts.

Jelgavas pilsētas pašvaldība, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T), paredzēja rekonstruēt Loka maģistrāli no Kalnciema ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai 4733 metru garumā. Projekts paredz ne tikai atjaunot tranzītielu, bet arī nomainīt komunikācijas, izbūvēt jaunu pārvadu pār dzelzceļu, izbūvēt gājēju un velo celiņu, stāvvietas, atpūtas vietas ar soliņiem, velostatīviem, atkritumu urnām, atjaunot pieturvietas un pie pilsētas robežas izveidot atpūtas vietu ar karti tūristiem.

Loka maģistrāle ir Jelgavas pilsētas tranzīta iela, kas savieno autoceļu A8 ar Kalnciema ceļu un autoceļu P99 Jelgava–Kalnciems. Iela iekļaujas perspektīvajā Jelgavas pilsētas Ziemeļu apvedceļā, ko veido Loka maģistrāle, perspektīvais Ziemeļu šķērsojums (pāri Lielupei un Driksas upei) un Atmodas iela.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti