Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Notiks publiskās apspriešanas sapulce par teritorijas attīstību pie dzelzceļa stacijas

Anastasija Miteniece
21. janvārī pulksten 18 Jelgavas pilsētas domes telpās Lielajā ielā 11 notiks publiskās apspriešanas sapulce par trīs zemesgabalu – Zemgales prospektā 19A, Sporta ielā 2B un Sporta ielā 2C – lokālplānojumu, kurā atspoguļoti transporta infrastruktūras un apbūves attīstības plāni jeb veids, kādā konkrētā teritorija turpmāk varētu tikt izmantota. Jelgavas pilsētas pašvaldība iedzīvotājus aicina iepazīties ar ieceri un iesniegt savu vērtējumu un priekšlikumus klātienē vai elektroniski līdz 3. februārim.

Jelgavas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes teritorijas plānotāja Dace Stūre skaidro, ka teritorijā Zemgales prospektā 19A, Sporta ielā 2B un 2C saskaņā ar Jelgavas pilsētas attīstības plānošanas dokumentiem tuvāko gadu laikā paredzēts attīstīt infrastruktūru, izbūvējot ne vien tirgus paviljona ēku, bet arī multimodālu sabiedriskā transporta terminālu, tirdzniecības un pakalpojumu centra ēku, kurā atradīsies arī autoostas funkcionēšanai nepieciešamās telpas, kā arī blakus jau izbūvētajam stāvlaukumam Sporta ielā 2C, vēl vienu stāvlaukumu Sporta ielā 2B. Jāpiebilst, ka tirgus ēkas un teritorijas apbūves iecere jau publiski apspriesta un šobrīd iedzīvotāji aicināti izteikt vērtējumu par teritorijas attīstības ieceri kopumā.

Publiskās apspriešanas laikā tiks izskatītas teritorijas attīstības ieceres, kā arī izmaiņas un precizējumi, kurus nepieciešams veikt teritoriju apbūves parametros. Viena no būtiskajām izmaiņām saistīta ar apbūves parametru maiņu Zemgales prospektā 19A, lai šajā zemes vienībā varētu noteikt apbūves augstumu no šobrīd maksimāli pieļaujamiem 15 līdz 30 metriem – tas būs nepieciešams, ja tiks realizēta ideja par kinoteātra izbūvi.

Publiskās apspriešanas sapulces laikā iedzīvotāji varēs iepazīties ar visiem plānotajiem risinājumiem, izteikt savu vērtējumu vai priekšlikumus, kā arī uzdot jautājumus.

Ar trīs zemesgabalu lokālplānojuma risinājumiem, kā arī to ietekmes uz vidi novērtējuma Vides pārskata projektu līdz 3. februārim iedzīvotāji var iepazīties Jelgavas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv, valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv, kā arī Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11., 131.kabinetā pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, bet piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.

Rakstiskus priekšlikumus līdz 3. februārim var nosūtīt pa pastu, iesniegt Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā vai elektroniski, sūtot pa e-pastu dome@dome.jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Pigors attēls

Vai tiešām tas notiks publiskās APRIEŠANAS laikā? Ko apries, iedzīvotājus par pretenzijām?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti