Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Notiks Jelgavas poliklīnikas akadēmijas rudens konference mediķiem

Ilze Knusle
14. novembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā norisināsies Jelgavas poliklīnikas akadēmijas rīkotā konference mediķiem «Ģimenes psihoemocionālā veselība». Interesenti aicināti pieteikt dalību reģistrējoties.

Jelgavas poliklīnikas akadēmija tika izveidota ar mērķi medicīnas personālam piedāvāt tālākizglītības iespējas un pilnveidot zināšanas par dažādām tēmām. Reizi mēnesī notiek semināri, savukārt divreiz gadā – rudenī un pavasarī – tiek rīkota konference, kurā izvēlētā tēma tiek aplūkota pamatīgāk. Jāpiebilst, ka apmeklējot akadēmijas rīkotos pasākumus, dalībnieki saņem kredītpunktus resertifikācijai.

Šī gada rudens konference būs veltīta ģimenes psihoemocionālajai veselībai. «Gribam vērst uzmanību uz to, ka mūsu emocionālais stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kas notiek mums apkārt – mājās, darbā, sabiedrībā. Savukārt tieši mūsu emocionālais stāvoklis bieži vien ir tas, kas izraisa dažādas saslimšanas,» konferences tēmas izvēli skaidro Jelgavas poliklīnikas valdes locekle Kintija Barloti.

Konference sāksies pulksten 9. Konferencē ar lekciju «Neirotiski traucējumi bērniem psihologa skatījumā» uzstāsies psihoterapijas speciāliste, psiholoģe un pārraugs konsultatīvajā un klīniskās un veselības psiholoģijas jomā Lolita Muzikante. Par atmiņas traucējumiem stāstīs sertificēta neiroloģe un neirosonoloģe no Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas klīnikas Gaiļezers» Anželika Gudreniece. Ārste neiroloģe un kognitīvo neirozinātņu maģistre Sandra Vestermane lasīs lekciju «Kognitīvā pārslodze: cēloņi un risinājumi». Ar miega traucējumu ārstēšanas taktikām iepazīstinās veselības centra «Vivendi» psihiskās veselības aprūpes virziena vadītāja psihiatre Inga Zārde. Savukārt Bērnu Klīniskā universitātes slimnīcas psihoterapeite Gunta Andžāne runās par tikiem un to iespējamiem cēloņiem lekcijā «Tiki – zem psihoterapeita lupas»

Reģistrēt dalību konferencē un iegūt vairāk informācijas par lektoriem var Jelgavas poliklīnikas akadēmijas mājaslapā akademija.jp.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti