Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Noslēgusies Pilsētas svētku otrā diena

Ilze Knusle-Jankevica
Ar grupas «Musiqq» koncertu Hercoga Jēkaba laukumā un salūtu noslēgusies Jelgavas Pilsētas svētku otrā diena.

Vakara koncertu apmeklēja dažādu paaudžu cilvēki – citi dziedāja līdz, citi dejoja, citi vienkārši klausījās mūziku vai baudīja vakara noskaņu. Ar skaļām ovācijām jelgavnieki uzņēma Emīla Balcera un Marata Ogļezņeva dziesma «Dzimšanas diena».

Īsi pirms pusnakts jelgavnieki pulcējās Jāņa Čakstes bulvārī. Gandrīz kā pirms izrādes, dažas minūtes pirms salūta Jāņa Čakstes bulvārī nodzisa laternas, sakāpinot gaidas, lai jau pirmo ugunspuķi, kas izrotāja Jelgavas debesis, uzņemtu ar prieka saucieniem. Muzikālais salūts paskrēja kā īss mirklis – vēlāk jelgavnieki sprieda, ka salūts bijis skaists, krāšņs un ar savu scenāriju.

Svētdien Jelgavas Hercoga laukumā darbosies atrakciju parks, no pulksten 14 līdz 18 Pils saliņā uz zaļumballi seniorus aicinās grupa «Sestā jūdze», savukārt pulksten 14 interesenti aicināti doties bezmaksas ekskursijā, lai uzzinātu interesantus faktus par cilvēkiem, kas savulaik bijuši piederīgi šai pilsētai. Pulcēšanās ekskursijai – pie Svētās Trīsvienības baznīcas torņa.

Savukārt svētdienas vakarā pulksten 17 jelgavnieki aicināti atbalstīt pilsētas futbola komandu, kura uzņems «RFS».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Es  attēls

Jā ļoti skaists salūts likās logiem rūtis izkriktīs drebēja visa māja ,ieteikums J Domei teiksim kas nedzer un netusē svētku laikā organizēt ekskursiju bezmakasas uz Varakļāniem !!!
Lietotāja Staveju blakus attēls

Jaaa, saluts tiesam bija skaists, tikai zel ka pirotehniki netiishi raidija vienu raketi cilveku puli, kas staveja Cakstes bulvara vidu!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti