Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Noslēdz līgumu par Loka maģistrāles rekonstrukciju

Jānis Kovaļevskis
«Esam gandarīti, ka jau drīzumā tiks uzsākti Loka maģistrāles rekonstrukcijas darbi. Tās būs vienas no lielākajām investīcijām pilsētas infrastruktūras attīstībā, jo tiks atjaunots ne tikai ceļa segums 4,6 kilometru garumā, bet arī dzelzceļa pārvads, izbūvēti vairāki rotācijas apļi un cita nepieciešamā infrastruktūra, domājot gan par uzņēmējdarbības attīstību Loka maģistrālei piegulošajā teritorijā, gan par iedzīvotāju vajadzībām,» uzsvēra Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzreiz pēc līguma parakstīšanas.

Šodien Jelgavas pilsētas dome ārkārtas sēdē veica grozījumus lēmumā par Loka maģistrāles pārbūvi posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai, lai palielinātu projekta kopējās izmaksas par aptuveni 2 miljoniem eiro atbilstoši iepirkuma rezultātiem līdz 17 692 909,06 eiro bez PVN.  Uzreiz pēc šī lēmuma pieņemšanas tika parakstīts līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju ar personu apvienību «RERE vide – Hidrostatyba», kura darbus plāno uzsākt jau tuvākajā laikā.

Izvērtējot iepirkumu procedūrā iesniegtos pieteikumus par Loka maģistrāles rekonstrukciju, Jelgavas pilsētas pašvaldība par uzvarētāju atzina tieši personu apvienības «RERE vide – Hidrostatyba» piedāvājumu. Konkursa rezultātu apstrīdēja piegādātāju apvienība «Igate KT» un ceļu būves firma «Binders», tomēr šīs sūdzības netika atzītas par pamatotām, un Iepirkuma uzraudzības birojs 16. jūlijā pieņēma lēmumu par iesniegumu lietvedības izbeigšanu.

Kopumā konkursā par būvdarbu veikšanu tika saņemti pieci piedāvājumi. Piedāvājumu cenu amplitūda bija no 17,6 miljoniem eiro bez PVN līdz 24,6 miljoniem eiro bez PVN.

Kopējās Loka maģistrāles rekonstrukcijas projekta izmaksas ar PVN ir 21 679 350,03 eiro, no tām 12 004 303 eiro ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03 eiro ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 9 110 520 eiro ir Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Foto: Ivars Veiliņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja ?  attēls

Man arī radās jautājums..... Kas notiks ar tā jau bēdīgo Kalnciema ceļa posmu līdz Loka maģistrālei
Lietotāja Janqus attēls

Ne kas...nauda rere beigsies...dieģelēs vēl. Viņiem tā ir ierasta prakse.
Lietotāja Savejais attēls

ReRe turpina uzvaras gājienu Jelgavā... Bildes tikai viens smaidīgs personāžs - jūt otkatus kabatā...
Lietotāja jelgavniece attēls

Varēji piedāvāt lētāku projektu. Vai arī tev patīk asas izjūtas braucot pa veļas dēli, atvaino, Loka maģistrāli? Vai varbūt Jelgavā vispār neko nevajag darīt?
Lietotāja Savejais attēls

Darīt vajag - tur nav divu domu! Bet kā veiksies firmai ar darbiem kurai nav pieredze ceļu būve? Atkal būs neplānotās izmaksas utt.. un kāda galā kvalitāte būs darbam? Nejau vienmēr lētākais ir labākās ...

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti