Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Nodarbībā tornī varēs pagatavot sapņu ķērāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien, 7. decembrī, pulksten 12 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī centrs «Zelta aplis» aicina uz radošo nodarbību, kurā ikvienam būs iespēja izveidot pašam savu sapņu ķērāju, kā arī iepazīt dažādus sapņu ķērāju veidošanas variantus. Nodarbība paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tai nepieciešams iepriekš pieteikties, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Sapņu ķērāja veidošana ir sena indiāņu tradīcija, un katrs to veido sev vai saviem bērniem, piekarinot sapņu ķērāju pie guļvietas, lai pasargātu miegu. To savulaik gatavoja ar domu, ka labie sapņi iziet caur tīklojumu un pa lentēm un putnu spalvām nolaižas lejā, bet sliktie sapņi, kas netiek tam cauri, tiek «noķerti» un izgaist līdz ar rīta gaismu.

Pinot sapņu ķērāju, svarīgi tajā ielikt savas vēlmes un pievienot kaut ko no savas ikdienas – kādu atrastu putna spalviņu, pērlīti no krellēm, auduma strēmeles vai lentes. Tas ir radošs process, kas ir kā sava veida meditācija.

Nodarbībā aicināti piedalīties visi interesenti, kā arī ģimenes ar bērniem, kas vēlas radoši darboties, izveidot savu sapņu ķērāju un apgūt ko jaunu. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, tomēr, ja padomā ir kas konkrēts, tad vēlams paņemt līdzi lentītes, spalviņas un pērlītes, lai iegūtu sev vēlamo rezultātu.

Radošā nodarbība notiks sestdien, 7. decembrī, pulksten 12 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 7. stāvā. Dalības maksa ir 10 eiro vienai personai, bet pirmsskolas vecuma bērniem – 7 eiro. Nodarbībai nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 20239199 vai rakstot pa e-pastu info@cza.lv.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru