Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Noasfaltēts Atmodas ielas posms līdz «Kāpēcīšiem»

Anastasija Miteniece
Atmodas ielas posmā no Ganību ielas līdz pirmsskolas izglītības iestādei «Kāpēcīši» pabeigti asfaltēšanas darbi, un ielas posms ir atvērts satiksmei, informē pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Būvdarbu laikā Atmodas ielā no Ganību ielas līdz «Kāpēcīšiem» divās kārtās teju 200 metru garumā ieklāts asfalts. Uzlabojot satiksmes drošību, tur noteikts arī ātruma ierobežojums – atļautais braukšanas ātrums Atmodas ielas posmā no krustojuma ar Ganību ielu, kā arī Ošu ceļu samazināts līdz 30 kilometriem stundā, bet starp Ganību ielu un Ošu ceļu izbūvēts papildu ātrumvalnis. Tuvākajā laikā ceļa posmā tiks uzstādītas arī attiecīgās ceļazīmes. Jāpiebilst, ka pie pirmskolas izglītības iestādes «Kāpēcīši» spēkā paliek iepriekš noteiktais ātruma ierobežojums – 20 kilometri stundā. 

Tāpat noasfaltētajā posmā pie bērnudārza «Kāpēcīši» izbūvēti divi gājēju celiņi ar bruģakmens segumu, kā arī, nodrošinot lietusūdens novadi, pārtīrīti grāvji. Tuvākajā laikā uz brauktuves paredzēts uzklāt horizontālo marķējumu.

«Jelgavas Vēstnesis» jau rakstīja, ka Atmodas ielas posmā kopš septembra beigām norisinājās asfaltēšanas darbi, jo pēdējos gados tur pieaugusi satiksmes intensitāte – daudziem autovadītājiem tas ir maršruts uz 2015. gadā uzbūvēto pašvaldības bērnudārzu. Līdz ar jauno ceļa segumu tur uzlabota satiksmes drošība.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti