Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

No decembra mainās muzeja skatu torņa darba laiks

Emīls Rotgalvis
No 1. decembra mainīsies Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja skatu torņa darba laiks, to pielāgojot ziemas sezonai, informē muzejā. Tornis apmeklētājiem pēc ziemas grafika būs atvērts piektdienās, sestdienās un svētdienās no pulksten 10 līdz 17.

Šāds darba laiks muzeja tornim būs no 1. decembra līdz ziemas sezonas noslēgumam, kas ilgs vismaz līdz februāra beigām. Piektdienās, sestdienās un svētdienās, līdztekus muzeja darba laikam, apmeklētājiem būs pieejams tornis, kā arī tā balkons. Nelabvēlīgos laikapstākļos, piemēram, ja būs spēcīgs apledojums vai putenis, nebūs atvērts balkons, bet pašu torni varēs apmeklēt. Jāpiebilst, ka saskaņā ar ziemas grafiku no pirmdienas līdz ceturtdienai muzeja tornis nebūs atvērts.

Līdz 1. decembrim muzeja tornis darbojas pēc līdzšinējā darba laika, kas nozīmē, ka tas ir atvērts apmeklētājiem arī šodien līdz pulksten 17.

Muzeja skatu tornis jelgavniekiem un pilsētas viesiem ir pieejams kopš šī gada 11. maija. Kopš atvēršanas to apmeklējuši jau 3298 apmeklētāji.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti