Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Lieldienu pastaiga jau šodien

www.jelgavasvestnesis.lv
Jau šodien, pirmajās Lieldienās, jelgavniekus uz kopā būšanu tradicionāli aicina Lieldienu pastaiga, kura Jelgavas pils parkā notiks no pulksten 11 līdz 15.

Pavasara iešūpošanas rīts pils parkā sāksies ar aktivitātēm lieliem un maziem – pavasara veiklības spēlēm, šūpošanos un olu krāsošanu, ripināšanu un meklēšanu. Pasākuma viesi būs aicināti arī uz trušu izstādi, izjādi ar ponijiem un Reinas zirgiem. Pasākuma organizatori rūpējušies arī par Lieldienu gardumiem, kuri būs baudāmi tirdziņā. Savukārt pulksten 12 Jelgavas pils pagalmā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš sveiks mazos jelgavniekus, pasniedzot pilsētas piemiņas karotītes. Ar priekšnesumiem pasākuma viesus priecēs folkloras kopa «Dimzēns» un Jelgavas tautas deju kolektīvi. 

Jāatgādina, ka šodien jelgavnieki aicināti arī uz bērnu un jauniešu centra «Junda» nometni «Lediņi». No pulksten 12 līdz 15 nometnē risināsies «Labās Lieldienas Lediņos». Interesentus sagaidīs Lieldienu zaķis, kurš aicinās piedalīties sagatavotajās aktivitātēs un izbaudīt dienu svaigā gaisā. Ģimenes aicinātas līdzi ņemt arī savu piknika grozu. Dalība pasākumā – bez maksas.

Vairāk par pasākumiem Jelgavā var uzzināt portāla www.jelgavasvestnesis.lv sadaļā «Afiša».

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti