Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Lieldienu pastaiga ģimenēm jau šodien

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien, pirmajās Lieldienās, jelgavniekus uz kopā būšanu tradicionāli aicina Lieldienu pastaiga, kura Jelgavas pils parkā notiks no pulksten 11 līdz 15.

Pavasara iešūpošanas rīts pulksten 11 pils parkā sāksies ar aktivitātēm lieliem un maziem – pavasara veiklības spēlēm, šūpošanos un olu krāsošanu, ripināšanu un meklēšanu. Pasākuma viesi būs aicināti arī uz trušu izstādi, izjādi ar ponijiem un Reinas zirgiem. Pasākuma organizatori rūpējušies arī par Lieldienu gardumiem, kuri būs baudāmi tirdziņā. Savukārt pulksten 12 Jelgavas pils pagalmā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš sveiks mazos jelgavniekus, pasniedzot pilsētas piemiņas karotītes. Ar priekšnesumiem pasākuma viesus priecēs folkloras kopa «Dimzēns» un Jelgavas tautas deju kolektīvi. Ņemot vērā brāzmaino vēju, jelgavnieki aicināti rūpēt par laikapstākļiem piemērotu apģērbu.

Jāatgādina, ka šodien jelgavnieki aicināti arī uz bērnu un jauniešu centra «Junda» nometni «Lediņi». No pulksten 12 līdz 15 nometnē risināsies «Labās Lieldienas Lediņos», kur Lieldienu zaķis aicinās atraktīvās aktivitātēs lielus un mazus. Dalība pasākumā – bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti