Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 16. NovembrisVārda dienu svin: Banga, Glorija

Lekciju ciklā «Tver dzīvi!» sniegs padomus dzīves kvalitātes uzlabošanai

Anda Dzenža
Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība «Libro» sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku 24. septembrī pulksten 16 organizē pirmās nodarbības lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai «Tver dzīvi!». Uz tām aicināti Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti.

«Lekciju nolūks ir iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām dzīvesveidā, lai ikdienu padarītu līdzsvarotāku, dzīvotu saskaņā ar savām, sabiedrības, dabas un vides vajadzībām,» komentē biedrības valdes priekšsēdētāja Klinta Kalnēja, informējot, ka lekcijās jomas profesionāļi pievērsīs uzmanību jautājumiem par sevis pilnveidošanu, saskarsmi ar apkārtējiem, kā arī par vides aktualitātēm – ķīmiskajām vielām un pesticīdiem ikdienā, ekomarķējumu, zero waste jeb bezatkritumu pieeju, kā samazināt kaitējumu sev un dabai, kā izvēlēties videi draudzīgus produktus un citiem vides saglabāšanai nozīmīgiem jautājumiem.

Speciālisti lekcijās sniegs ieskatu tēmu aktualitātē, kā arī piedāvās praktiskus uzdevumus, lai ikviens varētu sev atklāt ērtus risinājumus ikdienas paradumu maiņai.

Pirmā tikšanās notiks 24. septembrī pulksten 16 Jelgavas pilsētas bibliotēkā, ar lekciju apmeklētājiem sarunāsies Valsts izglītības satura centra, Profesionālo studiju skolas «Citadele» lektore Dzintra Līce, kura vadīs lekciju dialogam un attīstībai, sevis pilnveidošanai un saskarsmei ar apkārtējiem. Nākamajās lekcijās 29. oktobrī un 26. novembrī ar interesentiem tiksies Ekodizaina kompetences centra lektores, lai runātu par videi draudzīgiem produktiem, ķīmiskajām vielām un zero waste dzīvesveidu.

Lai gan pasākums notiek lasītāju klubiņa ietvaros, to apmeklēt aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakoties pa tālruni 63046587 vai e-pastu abo@biblioteka.lv. Pasākumā vietu skaits ierobežots.

Projekts «Tver dzīvi!» tiek realizēts ar Jelgavas biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsta programmas piešķirto finansējumu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti