Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

JNĪP rēķinus var samaksāt arī «Maxima» veikalos

Ilze Knusle
No maija namu pārvaldnieka «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) rēķinus iespējams apmaksāt jebkura SIA «Maxima Latvija» veikala kasē visā Latvijā.

«Mēs kā uzņēmums meklējam veidus, kā saviem klientiem paplašināt iespējas norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem pēc iespējas ērtākā veidā,» norāda JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis.

Lai apmaksātu rēķinu veikalā, pie kases ir jāuzrāda JNĪP pakalpojumu rēķins papīra formātā. Rēķinam augšējā labajā stūrī ir svītru kods, kas tiks nolasīts, un rēķinu varēs apmaksāt kopā ar pārējiem pirkumiem. «Būtiski ir tas, ka veikalā maksājumu ir iespējams veikt ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar bankas karti – piemēram, mūsu norēķinu punktos pieņemam tikai skaidru naudu,» papildina J.Vidžis.

Maksājums tiks pieņemts kā viena summa, kas vēlāk tiks attiecināta uz visām rēķina pozīcijām.  Tāpat, veicot maksājumu, klients var norādīt sev vēlamo maksājamo summu – līdzīgi kā tas ir JNĪP norēķinu punktos. Piemēram, klienta saistības ir 40 eiro, bet konkrētajā brīdī viņš var samaksāt 20 eiro. Par pakalpojumu tiks ieturēta sadarbības partnera noteiktā komisijas maksa – 50 centi par vienu maksājumu.

Jāatgādina, ka spēkā ir arī visas līdzšinējās norēķināšanās iespējas: JNĪP informatīvajā sistēmā, internetbankā, JNĪP norēķinu punktos, kredītiestādēs.

Pilsētā ir seši JNĪP norēķinu punkti:

  • Pulkveža Brieža ielā 26 JNĪP administrācijas ēkā (strādā pirmdien no pulksten 8 līdz 19, otrdien, trešdien, ceturtdien – no pulksten 8 līdz 17, piektdien – no pulksten 8 līdz 15; pārtraukums visas dienas – no pulksten 12 līdz 13);
  • Satiksmes ielā 35 veikalā «Rimi» (strādā katru dienu no pulksten 9 līdz 21 ar pārtraukumiem no 13 līdz 13.30 un no 18.30 līdz 19);
  • Katoļu ielā 18 tirdzniecības centrā «Vivo» (strādā katru dienu no pulksten 9 līdz 21 ar pārtraukumu no 14 līdz 15);
  • Driksas ielā 4 tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža» (strādā katru dienu no pulksten 9 līdz 21 ar pārtraukumu no 14 līdz 15);
  • Pērnavas ielā 4 veikalā «Rimi» (strādā no pirmdienas līdz sestdienai no pulksten 9 līdz 20, svētdien – no pulksten 9 līdz 19 ar pārtraukumu katru dienu no 14 līdz 15).

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti