Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -1 °C Viegls vējš, 3 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. MartsVārda dienu svin: Made, Irbe

Jelgavnieki saziedo vairāk nekā 3000 eiro bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai

www.jelgavasvestnesis.lv
Bērnu rehabilitācijas centra «Poga» un «Maxima Latvija» kopīgi organizētajā labdarības akcijā ar mērķi veicināt rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju «Maxima Latvija» veikalos Jelgavā saziedoti 3364,70 eiro. Kopumā akcijā saziedots jau 61 613,18 eiro, informē «Maxima Latvija» pārstāve Zane Udrase.

Par labdarības akcijā saziedotajiem līdzekļiem 126 bērniem ar kustību traucējumiem jau tiek nodrošināta intensīva rehabilitācija centrā «Poga». Pirmie 50 bērni jau saņem rehabilitācijas kursus, kā arī 56 fizioterapijas un 133 ergoterapijas nodarbības. 24 bērni saņem nodrošinātas pirmreizējās ārstu novērtēšanas, 10 bērniem ir ieplānotas neirologa konsultācijas, 22 bērniem sniegti masāžas kursi, bet 20 bērni saņēmuši 116 nodarbības uz īpaša motomed kāju un roku trenažiera muskulatūras stiprināšanai. Tāpat rehabilitācijas centrā iegādāta jauna, profesionāla fizioterapijas kušete bērnu masāžām, bet centra speciālisti papildinājuši savas zināšanas pie ASV izstrādātās unikālās fizioterapijas metodes «TheraSuit» speciālistiem.

Z.Udrase skaidro, ka no kopējās saziedotās summas 53 194,42 eiro saziedoti «Maxima Latvija» veikalos visā Latvijā, 8088,76 eiro – labdarības fonda «Ziedot.lv» mājaslapā, bet 330 eiro – zvanot pa labdarības tālruni.

«Ģimeņu un bērnu vārdā pateicos «Maxima Latvija» par atbalstu centram «Poga». Ļoti novērtējam, ka «Maxima Latvija» kā viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā ir pieņēmis izaicinājumu rūpēties par bērniem ar kustību traucējumiem un nostājies plecu pie pleca ar bērniņiem, sniedzot gan finansiālu atbalstu, gan radot sajūtu, ka viņi ar savām grūtībām nav vieni,» vērtē labdarības fonda «Ziedot.lv» vadītāja Rūta Dimanta.

Kā jau iepriekš minēts, ziedot bērnu ar kustību traucējumiem atbalstam iespējams labdarības fonda «Ziedot.lv» mājaslapā, zvanot pa labdarības tālruni 90067007 vai ziedojumu kastītēs pie kasēm visos «Maxima Latvija» veikalos. Papildu «Maxima Latvija» veikalos iegādājoties Rēzeknes gaļas kombināta ražotos «Bērnu cīsiņus bez E», ražotājs no katra nopirktā produkta iepakojuma ziedo piecus eiro centus labdarības akcijai. 

Foto: epadomi.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru