Meklēšanas forma

Skaidras debesis 22 °C Vēja vēsma, 1.3 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Jelgavas poliklīnikas akadēmijā – gastroenteroloģijas aktualitātes

Anastasija Miteniece
Jelgavas poliklīnika turpina rīkot bezmaksas izglītojošos pasākumus mediķiem projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» gaitā, un 4. aprīlī no pulksten 9 līdz 16 Jelgavas un citu pašvaldību mediķi aicināti uz semināru «Gastroenteroloģijas aktualitātes ģimenes ārstu un ārstu speciālistu ikdienā». Seminārs notiks Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Svētes ielā 33. Interesenti aicināti tam iepriekš pieteikties.

Pulksten 9 ZRKAC sāksies dalībnieku reģistrācija, savukārt pulksten 10 – ārstu speciālistu lekcijas. Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne informē, ka pirmajā daļā par kairinātu zarnu sindromu runās profesors gastroenterologs Aldis Puķītis, par gastroezofagālo refluksu – gastroenterologs Anatolijs Danilāns, ar aktualitātēm saistībā ar antibiotikām iepazīstinās infektoloģe hepatoloģe Indra Zeltiņa, savukārt SIA «KRKA Latvija» zīmolu vadītāja Laura Muižniece stāstīs par farmācijas uzņēmuma novitātēm. Otrajā daļā, no pulksten 13.20, mediķiem būs iespēja dzirdēt gastroenteroloģes Jeļenas Derovas lekciju «Dispepsija, funkcionālie traucējumi», gastroenterologa Alekseja Derova «NPL no gastroenterologa skatupunkta», kā arī gastroenterologa Jura Pokrotnieka lekciju «Asiņošana no GI trakta».

Interesenti semināram aicināti iepriekš pieteikties – to var izdarīt poliklīnikas mājaslapas www.jp.lv sadaļā «Reģistrēties konferencei» vai Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoriem pa tālruni 25665504 vai 29550444.

Jāpiebilst, ka seminārs notiks projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» gaitā – tā mērķis ir mediķiem, īpaši ģimenes ārstiem un speciālistiem, nodrošināt iespēju regulāri paplašināt redzesloku un pilnveidot profesionālās kompetences, iepazīstoties ar starptautiska līmeņa medicīnas jomas speciālistu pieredzi.

Savukārt 23. maijā ZRKAC paredzēta Jelgavas poliklīnikas akadēmijas gada konference par tēmu «Jaunās tehnoloģijas medicīnā». Arī šim pasākumam jau šobrīd iespējams pieteikties elektroniski.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti