Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Jelgavas poliklīnika rīkos ikgadējo mediķu konferenci

www.jelgavasvestnesis.lv
17. maijā pulksten 9 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notiks ikgadējā Jelgavas poliklīnikas rīkotā medicīnas darbinieku konference. Tajā tiks aktualizēta tēma par antikoagulantu terapiju, tās indikācijām, mērķiem un īpatnībām. Tāpat mediķiem būs iespēja iepazīties ar farmācijas jaunumiem. Dalība pasākumā – bez maksas.

Medicīnas darbinieku starpdisciplinārā konference Jelgavā sāksies pulksten 9, tomēr dalībnieku reģistrācija notiks jau no pulksten 8. Ar mērķi parādīt, ka antikoagulantu lietošana ir multidisciplinārs jautājums, ar ko saskaras vairāku specialitāšu ārsti, Jelgavā tiksies un dalīsies pieredzē nozares pārstāvji, piemēram, Paula Stradiņa slimnīcas kardiologi – profesors Oskars Kalējs, doktore Aija Mača –, ginekoloģe Zane Krastiņa, nefrologs Māris Pļaviņš, kā arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas neiroloģe Ilga Ķikule. Klīniskos gadījumus prezentēs Jelgavas poliklīnikas kardioloģe Marina Kovaļova.

Konferencē aicināti piedalīties Jelgavas pilsētas un novada visu specialitāšu ārsti, ārsta palīgi, feldšeri un medicīnas māsas. Jāpiebilst, ka konferences dalībnieki saņems kredītpunktus resertifikācijai.

Reģistrēties pasākumam var arī elektroniski, aizpildot pieteikumu Jelgavas poliklīnikas mājaslapā www.jelgavaspoliklinika.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru