Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jelgavā notiks Tehniskās apskates nakts

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien, 22. septembrī, no pulksten 16.30 līdz 1 Jelgavas jaunajā tehniskās apskates stacijā Aviācijas ielā 40 notiks Tehniskās apskates nakts, kuras laikā interesenti bez maksas varēs veikt auto diagnostiku, norāda Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvis Rolands Rumba. Autovadītāji aicināti pieteikties pasākumam tiešsaistē.

Sākotnēji 22. septembrī Aviācijas ielā tiks atklāta jaunizbūvētā tehniskā apskates stacija, kas dēvēta par plašāko un modernāko reģionālo staciju valstī. Bet no pulksten 16.30 jaunajā stacijā notiks Tehniskās apskates nakts, kuras gaitā CSDD pirmoreiz Jelgavas autovadītājiem piedāvās bez maksas veikt auto diagnostiku. Ja diagnostikā transportlīdzeklim netiks atklāti būtiski bojājumi, autovadītājam būs iespēja veikt arī auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.

Interesenti aicināti sekot līdzi informācijai par iespēju pierakstīties uz bezmaksas auto diagnostiku, jo pieraksts e-pakalpojumos ar jauniem laikiem tiks papildināts gandrīz katru dienu. To iespējams izdarīt CSDD mājaslapā

Tāpat pasākumā būs iespēja drošos apstākļos pašiem pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, kā arī apreibinošo vielu negatīvo ietekmi uz cilvēka reakcijas un koordinācijas spējām aktivitātēs «Opā kāp ārā» un «Reibuma brilles».

Jāpiebilst, ka Jelgavas tehniskās apskates stacijā pērn tika pārbaudīti 58 350 automobiļu un šobrīd tā ir noslogotākā tehniskās apskates stacija Zemgalē. Dienā Jelgavā vidēji apkalpo 220 klientu. Ar pirmo reizi tehnisko apskati Jelgavā veic 54 procenti automašīnu, bet Latvijā šis rādītājs pērn bija vidēji 60 procenti. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka jaunajā tehniskās apskates stacijā izbūvētas četras apskates līnijas – trīs vieglajām automašīnām un viena kravas transportlīdzekļiem. Papildu būs pieejami arī divi boksi dīzeļtransportlīdzekļu pārbaudei. Plānots, ka jaunā stacija spēs apkalpot ap 300 apmeklētāju dienā, nodrošinot pakalpojumu pieejamību krietni lielākam klientu lokam.

Pasākumu organizē SIA «Auteko & TŰV Latvija» sadarbībā ar CSDD.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti