Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jaunietis sit ledū caurumus

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijai vakar pirms pulksten 12 kāds vīrietis ziņojis par to, ka iepretim daudzstāvu mājām Jāņa Čakstes bulvārī pa Driksas ledu bez pieaugušo klātbūtnes staigā bērns, kuram rokās ir cirvis. Policija atgādina: ja redzat bērnus un pusaudžus, kuri staigā pa ledu, ziņojiet Pašvaldības policijai pa tālruni 8550, 63028550 vai Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa bezmaksas tālruni 8787.

Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce informē, ka notikuma vietā policijas darbinieki sastapuši 13 gadus vecu zēnu, kurš jau bija nokāpis no ledus. «Nepilngadīgais puisis policistiem paskaidroja, ka ar cirvi veidojis āliņģus makšķerniekiem. Pēc pārrunām jaunietis nogādāts dzīvesvietā un nodots mātei,» stāsta S.Reksce. Viņa norāda, ka policijas darbinieki puiša tuvumā nav pamanījuši nevienu zemledus makšķernieku vai pieaugušo.

Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus ievērot piesardzību un nekāpt uz ledus, kā arī ziņot par bērniem un pusaudžiem, kuri staigā pa ledu. «Ir svarīgi bērnus un pusaudžus brīdināt par šādu rotaļu bīstamību, kā arī aicinām vecākus ar bērniem un pusaudžiem pārrunāt to, cik bīstami ir atrasties uz ledus un kādas var būt sekas pārdrošībai,» uzsver policijas pārstāve. Pašvaldības policijai var ziņot pa tālruni 8550, 63028550, kā arī informāciju var nodot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa bezmaksas tālruni 8787.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti