Meklēšanas forma

Skaidras debesis 22 °C Vēja vēsma, 1.3 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Izsaki viedokli par jaunā tirgus būvniecības ieceri!

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Būvvalde izsludinājusi publisko apspriešanu par tirgus paviljona un stāvlaukuma būvniecības ieceri Zemgales prospektā un Sporta ielā. Ar ieceres dokumentiem var iepazīties līdz 23. decembrim, bet 10. decembrī notiks ieceres prezentācijas pasākums.

Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Būvvalde pieņēmusi lēmumu par publiskas apspriešanas uzsākšanu būvniecības iecerei «Tirgus paviljons, stāvlaukums» Zemgales prospektā 19a, Jelgavā, Sporta ielā 2b, Jelgavā». Būvniecības ierosinātājs ir SIA «Termināla tirgus», būvprojekta izstrādātājs – SIA «Statio Arhitektūra».

Ar būvniecības ieceres dokumentāciju līdz 23. decembrim var iepazīties Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 1. stāvā. Darba laiks: pirmdienās – no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30.

Savukārt 10. decembrī pulksten 17 Jelgavas pilsētas domes konferenču zālē notiks būvniecības ieceres prezentācijas pasākums.

Iedzīvotāji atsauksmes par projektu var iesniegt līdz 23. decembrim Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā vai sūtot pa e-pastu atsauksmes@jelgavas.market.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Meistars attēls

Plāni pieejami te: http://www.jelgava.lv/lv/pilseta/sabiedriba/lidzdaliba/
Lietotāja Sniedze attēls

Vietai nav ne vainas! Beidzot šīs vietas jāsakārto un tad vecā tirgus vietu īpašnieki arī varēs attīstīt jēdzīgāk.
Lietotāja Ruta Melhere attēls

Noteikti vajag jauno tirgu un tā ir ļoti piemērota vieta.Vecais tirgus ir briesmīgs.Bet slikti,ka kāds aizmirsis 1-2 km ar kājām paiet,bet tas ir veselīgi.Zinu,ka vasarā ar autobusu un vilcienu apkārtējie brauca tirgot uz Jelgavu.Būtu labi,ja jaunajā tirgū būtu arī pagrabtelpas kā Liepājā,kur ir plašs zivju tirgus u.c.pārdotavas.
Lietotāja ??? attēls

Kur var iepazīties ar ieceres dokumentiem?
Lietotāja Redakcija attēls

Kā ziņas tekstā norādīts, ar būvniecības ieceres dokumentāciju līdz 23. decembrim var iepazīties Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 1. stāvā. Darba laiks: pirmdienās – no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30.

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti