Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Izgatavotas jaunās elektroniskās skolēna apliecības

Sintija Čepanone
Jaunās elektroniskās Jelgavas skolēna apliecības ir gatavas – tās topošie pirmklasnieki un skolēni, kuriem izgatavotas atjaunotas e-kartes, var saņemt «SEB bankas» Jelgavas filiālē. Savukārt tie skolēni, kuri karti jau izmanto, aicināti pārliecināties, vai e-kartei piesaistītajā kontā ir pietiekami naudas līdzekļi kartes lietošanas maksai.

Lai saņemtu elektronisko Jelgavas skolēna apliecību, pirmklasniekiem un skolēniem līdz 16 gadu vecumam jāierodas bankas filiālē kopā ar kādu no vecākiem un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Būtiski, ka par personu apliecinošu dokumentu nav uzskatāma autovadītāja apliecība – lai bankas filiālē saņemtu e-karti, jāuzrāda pase vai personas apliecība (ID karte). Arī skolēniem, kas sasnieguši 16 gadu vecumu, lai saņemtu atjaunoto skolēna apliecību, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, atgādina «SEB bankas» ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke, piebilstot: ja skolēns šobrīd jau lieto elektronisko Jelgavas skolēna apliecību, jaunu karti noformēt nav nepieciešams.

«Skolēnu apliecības skolēniem jāizņem līdz šī gada septembra beigām. Tās apliecības, kuras līdz septembra beigām netiks izņemtas, tiks slēgtas,» uzsver viņš.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, pirmklasniekiem izgatavotas aptuveni 750 jaunas skolēnu apliecības, savukārt citu klašu skolēniem izgatavotas aptuveni 400 atjaunotas skolēnu apliecības. M.Panke norāda, ka visbiežāk skolēnu apliecības jāatjauno, jo tās ir nozaudētas.

Jāatgādina, ka par kartes pirmreizēju izsniegšanu skolēniem nav jāmaksā komisijas maksa – to sedz SIA «Jelgavas Autobusu parks», bet skolēna apliecības izmantošanas maksa ir 0,15 eiro mēnesī jeb 1,80 eiro gadā. «Komisijas maksa tiek ieturēta katra mēneša 28. datumā, tādēļ karšu lietotājus aicinām pārliecināties, lai šajā dienā kontā ir pietiekami naudas līdzekļi,» norāda «SEB bankas» pārstāvis.

Papildinformāciju par jautājumiem, kas saistīti ar elektroniskajām skolēna apliecībām, var iegūt, zvanot bankas Klientu centram pa tālruni 8777, rakstot pa e-pastu info@seb.lv vai klātienē «SEB bankas» filiālē Jelgavā, Akadēmijas ielā 3. Filiāle atvērta darba dienās no pulksten 9 līdz 17.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti