Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Iepazīstinās ar policijas darbu

Anastasija Miteniece
Atzīmējot Valsts policijas (VP) 99. gadadienu, piektdien, 1. decembrī, no pulksten 10 līdz 12 jelgavnieki aicināti uz Raiņa parku, kur VP darbinieki iepazīstinās ar savu darba ikdienu – transportu, ekipējumu, kā arī dienesta suņu darbu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece stāsta, ka jelgavniekiem būs iespēja apskatīt modernāko operatīvo transportu, kā arī policijas ekipējumu, tostarp šaujamieročus, vairogus, stekus un rokudzelžus. Tāpat klātesošie varēs uzdot jautājumus par policijas darbu, kā arī redzēt darbībā divus dienesta suņus – Darvinu un Drako. Viens no tiem specializējas narkotiku un tabakas izstrādājumu meklēšanā, savukārt otrs – sprāgstvielu meklēšanā un bīstamu personu aizturēšanā. Jaunākos pasākuma apmeklētājus uzrunās un ar saldumiem cienās policijas populārie tēli – runcis Rūdis un bebrs Bruno.

Jāpiebilst, ka pulksten 11 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā norisināsies arī policijas gadadienai veltīta svinīgā sanāksme, kurā tiks pasniegti apbalvojumi VP Zemgales reģiona pārvaldes darbiniekiem.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti