Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Iedegsim pilsētas egli!

Jana Bahmane
Šo svētdien, 3. decembrī, Pirmajā adventē, Hercoga Jēkaba laukumā pulksten 17 tradicionāli kopā iedegsim pilsētas lielo egli, bet jau no pulksten 15 turpat, Hercoga Jēkaba laukumā, notiks Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā piedalīsies vairāk nekā 20 tirgotāju. Tirdziņu un svētku egles iedegšanu, ko pavadīs Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieru uzvedums «Sajukusī pasaciņa», aicināts apmeklēt ikviens jelgavnieks.

Šogad pirmo reizi pilsētas lielās egles iedegšanas pasākumu ievadīs Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kas Hercoga Jēkaba laukumā notiks no pulksten 15 līdz 18. «Dalībai tirdziņā pieteikušies vairāk nekā divdesmit tirgotāju, kas būs sarūpējuši adventes vainagus, piparkūkas un piparkūku mīklu, karstvīnu, dažādas garšvielas, sveces un citas tematiskas dāvaniņas,» stāsta iestādes «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle.

Bet pulksten 17 pilsētas egles iedegšanas pasākumā mazus un lielus jelgavniekus priecēs teatralizēts uzvedums «Sajukusī pasaciņa», kurā piedalīsies Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri un deju studija «Intriga». «Ziemassvētku gaidīšanas laikā mēdz notikt dažādi brīnumi, un viens no tiem būs noticis šeit – dažādas pasakas būs sajaukušās, un tēli ceļos no vienas pasakas uz citu. Mums būs jāgaida kāds palīgs, kas palīdzēs atšķetināt, kura pasaka ir kura,» iestudējuma ideju ieskicē režisore Dace Vilne.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti