Meklēšanas forma

Lietus 13 °C Viegls vējš, 2.9 m/s no D-DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. OktobrisVārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis

Egas ielas posmā izbūvē ietvi

Anastasija Miteniece
Egas ielas posmā no Sakņudārza ielas līdz Egas ielas 15. namam tiek atjaunota ietve. Būvdarbu vietā var būt ierobežota satiksme, informē pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Auders.

I.Auders norāda, ka pērn SIA «Jelgavas ūdens» realizēja ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projekta 5. kārtu, kuras gaitā Egas ielas posmā paplašināti kanalizācijas tīkli. Jau pērn bija paredzēts, ka pēc komunikāciju izbūves ar pašvaldības atbalstu Egas ielas posmu noasfaltēs un vienlaikus sakārtos arī ietvi, tomēr darbi tika atlikti laikapstākļu dēļ. «Paredzēts, ka jau tuvākajā laikā, tiklīdz kļūs nedaudz siltāks, Egas iela posmā no Sakņudārza līdz Maija ielai tiks noasfaltēta, bet pirms tam posmā no Sakņudārza ielas līdz iebrauktuvei pie Egas ielas 15. nama sakārtojam gājēju ietvi – tur 100 metru garumā tiek ieklāts bruģis,» skaidro I.Auders. Būvdarbus veic SIA «Kulk», un, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, tos plānots pabeigt jau šonedēļ.

Jāpiebilst, ka tuvāko mēnešu laikā ietvju sakārtošana paredzēta arī Aspazijas ielas posmā no krustojuma ar Asteru ielu līdz pieturvietai pretim pirmsskolas izglītības iestādei «Pasaciņa» – tur paredzēts ne vien nobruģēt ietves posmu, bet arī atjaunot pieturvietu –, kā arī pie Jelgavas kultūras nama.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti