Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Dodies ekskursijā pa torni gida pavadībā!

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) piedāvā iespēju katra mēneša trešajā sestdienā, iegādājoties biļeti Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt torņa ekspozīcijas kopā ar gidu bez papildu samaksas. Nākamā atvērtā ekskursija notiks 16. novembrī pulksten 11.

Torņa ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties – atklāt pilsētas ģerboņa noslēpumus, salikt no gabaliņiem Zemgales karti, virtuāli viesoties prezidenta kabinetā, izmēģināt latvju rakstu šūšanu un daudz ko citu. Tāpat kopā ar gidu varēs apmeklēt izstāžu zāli un torņa skatu laukumu 9. stāvā un uzzināt vairāk par redzamajām pilsētas ainavas dominantēm no 37 metru augstuma.

Ekskursijas laikā būs apskatāma ne tikai torņa pastāvīgā ekspozīcija, bet arī izstādes. Torņa kāpņu telpā ir Anitas Rācenes gleznu izstāde «Mīlestības atspulgs», 7. stāva konferenču zālē eksponēta JRTC un Jelgavas vēsturnieku veidotā izstāde «Brīvības cīņu piemiņas vietas Jelgavā un apkārtnē», bet 9. stāva izstāžu zālē – mākslinieka Pauļa Postaža izstāde «Gleznas un zīmējumi».

Torņa atvērtā ekskursija notiks sestdien, 16. novembrī, pulksten 11. Lai piedalītos ekskursijā, jāsamaksā ieejas maksa Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Biļetes cena pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda, un iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti