Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Dienas laikā aplaupa privātmāju (papildināta)

Ilze Knusle
Trešdien ap pulksten 15 Jelgavā, Tērvetes ielas rajonā, notikusi laupīšana – iekļūstot privātmājā un pielietojot vardarbību pret 1952. gadā dzimušu sievieti, nolaupīta nauda un citas mantas.

Valsts policijas Jelgavas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem dažu stundu laikā uz karstām pēdām aizturēja iespējamos vainīgos – divus vīriešus, kuri agrāk jau bija nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem, tostarp zādzībām.

Pēc sākotnējās informācijas, laupītāji pret sievieti pielietoja fizisku spēku un nolaupīja mobilo tālruni, naudu un citas mantas – nolaupīto lietu saraksts vēl tiek precizēts. Pie aizturētajām personām tika atrastas nolaupītās mantas un nauda. Abi vīrieši atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Policija ierosinājusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa laupīšanu. Par to paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un pieskatīt gan savus, gan arī kaimiņa īpašumus un mantu. Redzot ko aizdomīgu, lūgums zvanīt pa tālruni 110.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti