Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Dedzinot ugunskuru, bērns gūst apdegumus

Anastasija Miteniece
Pirmdienas, 8. augusta, vakarā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu, ka Lielupes krastā noticis sprādziens, tomēr, ierodoties norādītajā vietā, konstatēts, ka bērni mēģināja aizdedzināt ugunskuru. Viens no bērniem guva apdegumus un nogādāts slimnīcā.

Pirmdienas vakarā pulksten 18.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji ieradās Lielupes krastā, kur, pēc sākotnējās informācijas, iedzīvotāji ziņoja par notikušu sprādzienu. Iedodoties norādītajā vietā, tika konstatēts, ka divi bērni mēģināja aizdedzināt ugunskuru, izmantojot degmaisījumu. Viens no zēniem guva apdegumus un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Agrita Vītola.

Deviņus gadus vecais zēns guvis vieglas līdz vidējas pakāpes apdegumus krūšu, kakla un sejas apvidū. Notikuma vietā viņam sniegta nepieciešamā palīdzība, bet pēc tam bērns nogādāts ārstniecības iestādē, kur atrodas arī šobrīd, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietnieks Kristiāns Galanders, norādot: notikuma vietā bija viens cietušais.

VUGD aicina pieaugušos ar bērniem pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar ugunsdrošību, tostarp ugunskuru kurināšanu.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti