Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Daudzbērnu ģimenes un audžuģimenes pavadīs dienu aktīvi

Ritma Gaidamoviča
Sestdien, 13. oktobrī, Jelgavā notiks Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Jaunatnes Jelgavas nodaļas rīkotā ikgadējā labdarības akcija «Būsim kopā», pulcējot ap 50 pilsētas un Jelgavas novada maznodrošināto daudzbērnu un audžuģimeņu pārstāvjus. Viņi Jelgavas 6. vidusskolā iesaistīsies dažādās radošās darbnīcās, apmeklēs baseinu un tiksies ar tekvondo treneri.

«Galvenā doma – sagādāt jauku un mazliet citādāku brīvdienu šo ģimeņu bērniem. Aktivitātēs iesaistīties aicinām arī vecākus, lai šie sanāk ģimenes svētki,» saka LSK Jaunatnes Jelgavas nodaļas pārstāve Ieva Skutele. Viņa stāsta, ka šogad sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi uz pasākumu uzaicinātas maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes un audžuģimenes no Jelgavas pilsētas – kopskaitā ap 30 cilvēku, tostarp bērni vecumā no trim līdz 18 gadiem, kā arī maznodrošinātās ģimenes no Jelgavas novada.

I.Skutele stāsta, ka pasākums 6. vidusskolā sāksies pulksten 11 ar kopīgām iepazīšanās aktivitātēm skolas sporta zālē, bet pēcāk bērni tiks sadalīti divās grupās, lai varētu uz maiņām piedalīties radošajās nodarbībās un apmeklēt baseinu. «Mūsu nodaļas jaunieši bērniem būs sagatavojuši vairākas radošās darbnīcas, bērni kopā ar vecākiem varēs arī peldēt, kas parasti bērniem ļoti patīk, kā arī šoreiz bērni varēs iesaistīties vingrošanā kopā ar tekvando treneri Vitāliju Lepinu-Žagaru, kurš parādīs dažādus stiepšanās vingrinājumus,» stāsta I.Skutele, piebilstot, ka pasākuma dalībniekiem tiks sarūpētas arī pusdienas. Tās pasākuma dalībniekiem tiks nodrošinātas ar Jelgavas pilsētas pašvaldības Jauniešu iniciatīvu konkursa «Jaunieši var!» atbalstu. Aktivitātes Jelgavas 6. vidusskolā noslēgsies ap pulksten 16 ar kopīgām spēlēm un kopbildi.    

LSK Jaunatnes Jelgavas nodaļa saka lielu paldies Jelgavas 6. vidusskolas vadībai un personālam par iespēju skolā rīkot labdarības pasākumu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru