Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Biznesa parkā «NP Properties» deg ražošanas ēka (papildināta ziņa un fotogalerija)

www.jelgavasvestnesis.lv
Šorīt pēc pulksten 10 ražošanas uzņēmumā biznesa parka «NP Properties» teritorijā Aviācijas ielā 18 izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Cilvēki no ēkas evakuēti, notikuma vietā strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jelgavas daļas glābēji, kā arī izsaukti papildspēki no Olaines un Dobeles.

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste informē: izsaukums par to, ka Aviācijas ielā ar atklātu liesmu deg ražošanas uzņēmuma ēka saņemts īsi pēc pulksten 10. Uz notikuma vietu devušies ugunsdzēsēji glābēji no Jelgavas daļas, kā arī pa vienai brigādei no Olaines un Dobeles. «Šis ir paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Sākotnēji dzēšanas darbos bija iesaistītas trīs autocisternas no Jelgavas daļas un pa vienai no Dobeles un Olaines, bet izvērtējot situāciju, uz notikuma vietu nosūtītas vēl papildu divas autocisternas no Jelgavas daļas,» stāsta V.Gribuste, norādot, ka cilvēki no ēkas jau bija evakuējušies pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

«Nevienā ugunsgrēkā dūmi nav veselīgi, tāpēc aicinām cilvēkus neatrasties tiešā dūmu koncentrācijā,» aicina VUGD pārstāve.

Kā novēroja portāls www.jelgavasvestnesis.lv, uz notikuma vietu devās arī Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija, a/s «Gaso» darbinieki un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

«NP Properties» valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja apstiprina, ka industriālā parka teritorijā ir izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks kāda nomnieka teritorijā, un šobrīd notikuma vietā strādā operatīvie dienesti. «Ievērojot augstākos drošības pasākumus, cilvēki no parka teritorijas ir evakuēti. Informāciju par ugunsgrēka skarto teritoriju un ugunsgrēka apmēru sniegsim pēc tā likvidēšanas,» norāda E.Moiseja.

SIA «Chocolette Confectionary» Biznesa attīstības direktors Guntars Dzērve informē, ka šodien biznesa parka «NP Properties» teritorijā izcēlušais ugunsgrēks nav sācies SIA «Chocolette Confectionary» šokolādes ražotnē un liesmas nav skārušas šokolādes ražotnes telpas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilona Indrikstone portālu www.jelgavasvestnesis.lv informē, ka NMPD mediķi palīdzību uz vietas snieguši diviem cietušajiem. Arī mediķi, tāpat kā citi operatīvie dienesti, vēl ir notikuma vietā.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis», aculiecinieka

Video: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti