Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Bibliotēkā – Jauno grāmatu diena

www.jelgavasvestnesis.lv
Ceturtdien, 17. maijā, no pulksten 10 līdz 19 Jelgavas pilsētas bibliotēkā norisināsies Jauno grāmatu diena. Tajā apmeklētājiem būs iespēja novērtēt 250 jaunās grāmatas, kas kā veltījums Latvijas simtgadei šomēnes papildinājušas pilsētas bibliotēkas grāmatu plauktus.

Jelgavas pilsētas bibliotēkā norāda, ka jaunās grāmatas aptver plašu tematiku – tā ir gan vēsture, gan lasāmviela sevis pilnveidei, atpūtai, hobijiem, kā arī bērnu literatūra. Piemēram, zināšanas par Latvijas vēsturi var smelties no Vinsenta Hanta darba «Otrā pasaules kara beigas Kurzemes frontē», Ilonas Vītolas grāmatas «Rūgtais vērmeļu kauss», kā arī Andrones Ilgevičienes darba «Teika par aistiem. Baltu tautu ceļš». Savukārt apgāds «Zvaigzne ABC» izdevis īpašu veltījumu Latvijas simtgadē – Latviešu tautas pasakas. 100 pasakas.». Šajā izdevumā apkopotas 100 latviešu tautas pasakas, ko ilustrējuši 100 Latvijas mākslinieki, tostarp ne vien profesionāļi, bet arī topošie mākslinieki, informē bibliotēkas pārstāve Sandra Silmane.

Tāpat bibliotēkas grāmatu plauktos atrodama lasāmviela dārzkopjiem, piemēram, Ilmas Neretas grāmata «Rozes. Praktiski padomi audzēšanā un kopšanā». Bibliotēkas krājumus papildinājusi arī literatūra par kulināriju, piemēram, grāmata «52 omletes. Viena omlete katrai nedēļas nogalei».

Kolāža: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru