Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Bibliotēka iepazīstinās ar jaunumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
19. aprīlī no pulksten 10 līdz 19 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena, kurā interesenti varēs iepazīties ar 197 grāmatām, 57 filmām (DVD) un 11 stāstu un pasaku klausāmgrāmatām angļu valodā, kas papildinājušas bibliotēkas krājumu pēdējā mēneša laikā.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Komplektēšanas un apstrādes nodaļas vecākā bibliotekāre Sandra Silmane stāsta, ka bibliotēka iegādājusies daudz jaunu interesantu, rosinošu, izzinošu un izklaidējošu grāmatu. Latvijas simtgades zīmē iznākušas dzejnieces Maijas Laukmanes «100 domu, stāvot dzīvības dārzā» un žurnālistes Initas Silas «100 vēstules sievietēm», savukārt atmiņās par darbu, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem leļļu kino studijas pastāvēšanas laikā grāmatā «Lelles var visu» dalās Dace Rožlapa, Māris Putniņš un citi viņu kolēģi. Izdotas arī brīnišķīgas grāmatas par mākslu un arhitektūru, piemēram, gleznotāja Alekseja Naumova darbu albums. Sākoties dārza darbiem, aktuālas vārētu būt Jāņa Rukšāna «The world of crocuses» un Gunas Rukšānes «Flokši».

Vēl jaunumu klāstu papildina daudzas filmas gan maziem, gan lieliem skatītājiem, tostarp latviešu klasika – režisora Jāņa Streiča «Cilvēka bērns» un Rolanda Kalniņa «Ceplis». Klausāmgrāmatās angļu valodā pārsvarā tiek piedāvāti stāsti un pasakas bērniem, bet pieaugušajiem ir iespēja klausīties detektīvžanra klasiku – Agatas Kristi darbu «Murder on the orient express».

Jelgavas pilsētas bibliotēka atrodas Akadēmijas ielā 26.

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti