Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Bibliotēkā iepazīstinās ar grāmatu jaunumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
20. septembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena, aicinot ikvienu lasītāju no pulksten 10 līdz 18 iepazīties ar šā mēneša bibliotēkas jaunieguvumiem.

Septembrī bibliotēkas grāmatu plauktu papildinājušas 173 jaunas grāmatas un 11 DVD filmas – tostarp grāmatas, kas izdotas Latvijas simtgades zīmē, dzeja, politika, literatūra atpūtas brīžiem un izklaidei, multfilmas mazākajiem bibliotēkas apmeklētājiem.

«Sācies septembris – skolas, Dzejas dienu, Grāmatu svētku mēnesis. Šajā laikā iznākušas daudzas interesantas grāmatas – to vidū izdevumi par tādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem kā Mārtiņš Freimanis, Solvita Āboltiņa un Valdis Atāls. Bet, gaidot pāvesta Franciska vizīti Latvijā 24. septembrī, varam atcerēties Pāvesta Jāņa Pāvila II vizīti, ielūkojoties izdevniecības «Jumava» grāmatā «Pāvesta svētība Latvijai. Sargājot Jāni Pāvilu II»,» par grāmatu jaunumiem stāsta Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Sandra Silmane.

Latvijas simtgades zīmē iznākusi Pētera Apiņa grāmata «Latvijai 100» – Latvijas vēstures stāsts fotoattēlos no 1918. līdz 2018. gadam.

Bet mazos lasītājus un klausītājus priecēs tādas grāmatiņas kā Zentas Ērgles «Labi sēņu māmiņai», Lauras Bergenas «Runcis Puncis atkal skolā», Jūditas Kopenas «Grāmata Benijam», Ingo Zignera «Mazais pūķis Kokosrieksts mācās angļu valodu» un daudzas citas.

S.Silmane papildina, ka bibliotēka iegādājusies arī vairākas kaimiņvalstu sarunvalodas vārdnīcas – latviešu–igauņu, lietuviešu, zviedru un somu.

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti