Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no Z
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Bezmaksas seminārā stāstīs, kā mācīt bērnam pašam risināt problēmas

www.jelgavasvestnesis.lv
Bērni ikdienā saskaras ar daudzām problēmām un izaicinājumiem, un nepareizi risinātas problēmas nereti kļūst par uzvedības izaicinājumiem. Aktualizējot šo jautājumu, «Uzvediba.lv» komanda aicina interesentus uz bezmaksas semināru «Kā mācīt bērnam pašam risināt problēmas?», kas Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks 15. martā no pulksten 17.30 līdz 19.30.

Seminārā tiks apspriestas šādas tēmas: «Kā kopīgi saprast, kas ir problēma?»; «Kā novērtēt problēmas lielumu un izvēlēties reakcijas spēku?»; «Kā mācīties paredzēt problēmas?»; «Kā mācīties attīstīt dažādus risinājumus vienai problēmai un izvērtēt tos?»; «Kā kopīgi mācīties pieņemt izsvērtus lēmumus?»; «Kā veicināt bērna patstāvību dažādos vecumposmos?» un citas saistītas tēmas. Tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot arī sev aktuālus jautājumus.

«Mēs daudz viesojamies Latvijas skolās un bērnudārzos, lai palīdzētu pedagogiem risināt bērnu uzvedības un komunikācijas problēmas. Tāpat mēs labprāt organizējam bezmaksas seminārus bērnu vecākiem un citiem interesentiem,» stāsta «Uzvediba.lv» vadītāja Līga Bērziņa. Viņa papildina, ka seminārā «Kā mācīt bērnam pašam risināt problēmas?» aicināti piedalīties dažādu vecumu bērnu vecāki, jo tiks runāts par tematiem, kas aktuāli visos vecumposmos. «Daudz runāsim par to, kā iemācīties kontrolēt savus impulsus, kā attīstīt savu fleksibilitāti – tas ir aktuāli gan divgadīgam bērnam, gan pieaugušajam,» vērtē L.Bērziņa.

Vietu skaits ir ierobežots – kopumā seminārā plānots uzņemt ap 130 dalībnieku –, tāpēc interesenti aicināti pieteikties iepriekš, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. L.Bērziņa norāda, ka šobrīd dalībai seminārā jau pieteikušies ap simts interesentu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti