Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Asfaltē Maija un Egas ielu

Anastasija Miteniece
SIA «Jelgavas ūdens» turpina realizēt ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projekta 5. kārtu. Pēc kanalizācijas inženiertīklu un ūdensvada izbūves ar pašvaldības atbalstu jau noasfaltēta Dzelzceļnieku iela, pagājušajā nedēļā pēc līdzīgas pieejas – Maija iela, bet tuvākajā laikā darbi sāksies arī Egas ielas posmā.

Šovasar ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projekta gaitā kanalizācijas tīkli paplašināti arī Maija ielā un Egas ielas posmā. «Šajā projektā bija paredzēts izbūvēt komunikācijas, uzrokot vienu brauktuves malu un pēc tam atjaunojot ceļa segumu šajā posmā. Faktiski tas nozīmēja, ka pēc komunikāciju izbūves tiktu atjaunota jeb noasfaltēta tikai daļa no ceļa vienas puses. Izvērtējot pieejamo finansējumu, abās ielās nolemts ieklāt jaunu asfaltbetona segumu visā brauktuves platumā,» norāda M.Mielavs. Viņš skaidro, ka šovasar, realizējot ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projektu, pilsētā tiek pārraktas daudzas ielas, tomēr vairumā gadījumu tās ir ar grants segumu.

Augusta beigās pēc kanalizācijas inženiertīklu un ūdensvada izbūves noasfaltēts Dzelzceļnieku ielas posms no Rūpniecības līdz Eduarda Veidenbauma ielai, Maija ielā šonedēļ 220 metru garumā jau ieklāts asfalts un šobrīd tiek sakoptas ielas nomales un zaļā zona, bet nākamnedēļ asfaltēšanas darbi plānoti Egas ielas posmā no Sakņudārza līdz Maija ielai.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru