Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Aicina ziedot mācību piederumus skolēniem

www.jelgavasvestnesis.lv
Arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē labdarības akciju «Ar prieku pretī zināšanām» ar mērķi sarūpēt bērniem, kuru ģimenēm ir materiālas grūtības, nepieciešamos mācību piederumus jaunajai mācību sezonai. Mācību piederumus ikviens var ziedot līdz 16. augustam.

Labdarības akcijas gaitā plānots sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības 1. klasē vai turpinās mācību gaitas sākumskolā. Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi ir veikusi rūpīgu ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams atbalsts mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz šo ģimeņu ienākumiem, kuri tomēr minimāli pārsniedz noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

Katram bērnam plānots sarūpēt vienu skolas somu un citus nepieciešamos mācību materiālus un piederumus skolai. Sabiedrības integrācijas pārvaldes vadītāja Ilga Antuža norāda, ka ziedot var visdažādākos mācību piederumus, sākot no rakstāmlietām un beidzot ar burtnīcām, penāļiem, rokdarbu materiāliem un citām skolas gaitās noderīgām lietām. Interesenti par nepieciešamajiem skolas piederumiem aicināti jautāt akcijas organizatoriem, zvanot pa tālruni 63023409, 63005467 vai 29225919.

Akcijas «Ar prieku pretī zināšanām» noslēguma pasākums, kurā bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas, Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks 22. augustā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti