Meklēšanas forma

Apmācies 11 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no D-DA
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Aicina pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus

Ritma Gaidamoviča
Līdz 12. jūnijam Jelgavas pašvaldība izsludina tradicionālo konkursu «Sakoptākais pilsētvides objekts», kurā ikviens iedzīvotājs var pieteikt sakārtotākos īpašumus pilsētā.

Objektus var pieteikt šādās nominācijās: «Zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums», «Sakoptākā privātmājas teritorija», «Sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms», «Sakoptākais uzņēmums» un «Interesantākais žoga risinājums».

Vērtējot konkursam pieteiktos īpašumus, komisija ņems vērā, kā katrs no tiem iekļaujas pilsētvidē, – tā pārskatāmību no ielas, objekta labiekārtojumu, tostarp ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu kompozīciju un izvēles pamatotību, žoga caurskatāmību, kā arī objekta uzturēšanas stāvokli.

Pēc vērtēšanas komisijas lēmuma konkursā var tikt vērtēti arī tie objekti, kuri atbilst konkursa nosacījumiem, bet nav tam pieteikti. Žūrijas komisija var noteikt arī papildu nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt veicināšanas vai speciālbalvas atbilstoši noteiktajam balvu fondam. Jāpiebilst, ka konkursā netiek vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji.

Objektus var pieteikt Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot objekta foto.

Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī viens no objektu pieteicējiem. 

Uzvarētājus apbalvos pasākumā, kas notiks 20. jūnijā, un par to laureāti tiks informēti personīgi.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītājas galvenās arhitektes vietniece vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Zane Vēvere, Būvvaldes ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Eva Pucena un pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja, kā arī Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Elgavskij attēls

Aizbrauciet pie Rāviņa ciemos. Tur uz Jelgavnieku rēķina ir sataisīts tā, ka prieks. :)

Pievienot komentāru

Saistītie raksti