Meklēšanas forma

Apmācies -12 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Aicina pieteikt kandidātus pilsētas apbalvojumiem

Ilze Knusle-Jankevica
Jelgavā divreiz gadā – Pilsētas svētkos un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā – tiek godināti tie jelgavnieki, kuri ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Lai apzinātu šos cilvēkus un novērtētu viņu ieguldījumu, pilsētnieki līdz 1. oktobrim aicināti pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem «Goda zīme» un «Goda raksts».

Apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas priekšvakarā – 17. novembrī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja svinīgajā pieņemšanā, norāda Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga galvenā speciāliste Ilze Ķuse.

Apbalvojumu «Goda zīme» piešķir fiziskām personām par īpašiem nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbībā Jelgavas pilsētas labā. Savukārt «Goda rakstu» piešķir fiziskai, juridiskai personai vai kolektīvam par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbībā.

Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu var iesniegt domes deputāti, domes pastāvīgās komitejas un komisijas, juridiskās personas, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī iedzīvotāji (ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas).

Pieteikums Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, vai sūtot elektroniski uz Jelgavas pilsētas pašvaldības oficiālo elektroniskā pasta adresi dome@dome.jelgava.lv jāiesniedz, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, darbavietu, ieņemamo amatu vai nodarbošanos, nozari, kādā apbalvojums piešķirams, īsu dzīves, darba un sabiedriskās darbības aprakstu, un pievienojot pamatojuma vēstuli, par kādiem nopelniem persona vai kolektīvs ieteikts apbalvojumam, kā arī iesniedzēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Papildu informāciju var saņemt pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē, zvanot pa tālruni 63005574.

Iesniegtos ierosinājumus apkopos un izvērtēs ar domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas komisija. Gala lēmums par apbalvojumu piešķiršanu tiks pieņemts domes sēdē.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti