Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Aicina pieteikt izgaismotākos pilsētvides objektus

Ritma Gaidamoviča
Lai vairotu gadumijas svētku gaisotni, Jelgavas pilsētas pašvaldība no šodienas, 2. decembra, līdz 26. decembrim izsludina konkursu «Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2019». Ikviens aicināts pievērst uzmanību spožām uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi. Konkursam var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā pamanītu, Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostu objektu.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta informē, ka pieteiktie objekti tiks vērtēti kategorijās: uzņēmumi, privātmājas, daudzdzīvokļu māju balkoni (lodžijas, logi) un spožākā pilsētas iela. 

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai elektroniski, rakstot pa e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, ir jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot arī izgaismotā objekta fotogrāfiju.

Jāpiebilst, ka konkurss notiek jau piecpadsmito gadu un tajā tiks ņemta vērā objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Būtiski ir uzsvērt, ka konkursā netiek vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji. Uzvarētāji tiks sumināti 2020. gada janvārī, kas par pasākumu tiks informēti personīgi.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītāja-galvenā arhitekta vietniece, Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Zane Vēvere, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste L.Klismeta, pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas speciāliste Inga Larina un sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Lazdiņa.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti