Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

3. sākumskolā – ūdensvada avārija; Uzvaras ielas posmā atslēgts ūdens

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas 3. sākumskolā šodien notika ūdensvada plīsums. Šobrīd ēkā notiek ūdens avārijas novēršanas darbi, tādēļ uz laiku atslēgta ūdens padeve Uzvaras ielas posmā no Dobeles līdz Lielajai ielai.

«Jelgavas Ūdens» tehniskais direktors Viktors Juhna norāda, ka šobrīd ūdens padeve atslēgta kultūras namam un aptuveni četriem Uzvaras ielas daudzdzīvokļu namiem.

Skolas direktors Juris Skrupskis portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda, ka pēc avārijas bijušas grūtības noslēgt skolai ūdens padevi, tāpēc applūdusi zāle un gaitenis, no kura ūdens bija sācis tecēt arī ārā uz ielas. Skolas personāls saviem spēkiem savācis tik, cik spējis, un šobrīd tiek gaidīta avārijas dienesta ierašanās. Tāpat, lai telpām tiktu nodarīti pēc iespējas mazāki bojājumi, tiks izvietoti mitruma nosūcēji. Direktors piebilst, ka mācību darbu ūdens avārija neietekmē, jo skolēniem stundas jau beigušās.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Audzēknis attēls

Nepārsteidz....Skola nolaista līdz kliņķim,pedagogi nekādi(pat sākumskolas līmenim nevelk),skolā nekas nenotiek. Direktors ir aizsēdējies tajā vietā ar visu famīliju.Skolu par ģimenes uzņēmumu pārvērtis.
Lietotāja Tu saki attēls

Ja iet caur puķu veikalu, tad laiks ātri paiet.
Lietotāja ??? attēls

Skolēniem stundas nav beigušās! No skolas ziņa par trubas pārplīšanu pienāca ap 11:00!

Pievienot komentāru