Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

11. Jelgavas velobraucienā piedalās 435 dalībnieki

Ģirts Pommers
Ar Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa starta šāvienu apmēram 9 kilometrus garā aplī pa pilsētas ielām šogad devās 435 velobraucēji. Jelgavas velobrauciens notiek jau 11. reizi, bet atšķirībā no pagājušā – jubilejas gada, šoreiz tajā piedalījās vairāk jaunās paaudzes velosipēdistu. Kā pirmais finiša līniju šķērsoja Tomass Neuss – Lucs, kurš portālam www.jelgavasvestnesis.lv atklāja, ka velobraucienā piedalās jau ceturto gadu. «Pirms starta izdomāju, ka vēlos finišēt pirmais, kas arī izdevās,» gandarīts par sasniegto ir T. Neuss–Lucs.

Pēc apļa veikšanas, velobraucējus Pasta salā sagaidīja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» projektu vadības sektora vadītājs Ivars Pirvics, kurš aicināja visus klātesošos piedalīties organizatoru sarūpētajās aktivitātēs. Kopumā tādu bija 22, taču lai piedalītos izlozē, kurā vārēja laimēt dažādas vērtīgas balvas, dāvanu kartes, bet pats galvenais – dāvanu karti velosipēda iegādei, bija jāsakrāj 8 zīmodziņi.

Aktivitātes tika organziētas tā, lai tajā varētu piedalīties gan pieaugušie, gan bērni. Piemēram, vienā no tām ar laso bija jāveļ bluķi, bet citā ar bumbiņu jātrāpa mērķos.

Jāpiezīmē, ka ar vairākām dejām klātesošos iepriecināja deju studijas «Intriga» dejotājas, bet skaļākie aplausi tika «Agarska triāla kluba» braucējam, četrkārtējam Latvijas čempionam Andrim Grīnfeldam, kurš savu šovu noslēdza ar lēkšanu pāri skatītājiem, to skaits pēdējā mēģinājumā sasniedza septiņus.

Larionovu ģimene: Aija, Pēteris, Tomass, Samanta un Ainars velobraucienā piedalījās vienādos kreklos, kuri tapuši lielveikala «Rimi» projekta «Kāds ir tavs sapnis?» ietvaros. «Šādā sastāvā velobraucienā piedalāmies pirmo reizi, pagājuša reizē uzvarējām nominācijā «Aktīvākie atbalstītāji». Esam nolēmuši piedalīties visās aktivitātēs,» tā ģimenes mamma Aija.

Koši zaļos kreklos gan velobraucienā, gan aktivitātēs piedalījās Jelgavas 4. vidusskolas 4.c klase, kura šodien startēja zem nosaukuma «Sporto visa klase».

Jelgavnieks Oskars Bartusēvičs, kurš bija ģērbies krokodila tērpā, velobraucienā, piedalījās kopā ar meitiņu Madi, kura gan brauciena laikā iemiga. «Pagājušajā gadā biju šī brauciena atbalstītāju pulkā, bet šogad izlēmu piedalīties. Tērpu izvēlējos pēc iespējas pozitīvāku – šie tomēr ir svētki, gribējās kaut ko interesantu.»

Velobrauciena organizatori noteica uzvarētājus vairākās nominācijās:

Visjaunākais velobraucējs – Rūta Ozola (2 mēneši);

Vispieredzējušakais velobraucējs: Jānis Timma;

Viskuplākā klase: «Sporto visa klase»;

Visātrākais velobraucējs: Tomass Neuss – Lucs (nr.128)

Vienotākā ģimene: Ozolu ģimene;

Vissavaldītākais velobraucējs: Sanda Krugļikova;

Visradošākais velobraucējs: Gints Krugļikovs;

Visekipētākais velobraucējs: Kristīne Ozoliņa;

Atraktīvākā ģimene: komanda «Meiju ceļa specvienība»;

Saliedētākais velokoloktīvs: deju kolektīvs «Laipa».

Tāpat savas nominācijas un simpātiju balvas noteica Ceļu Satiksmes drošības direkcija un «Gjensidige Baltic». 

Dalībnieku sumināšana noslēdzās ar velobrauciena galvenās balvas – dāvanu kartes 160 eiro vērtībā (jauna velosipēda iegādei) izlozēšanu, pēc kuras kļuva skaidrs, ka uzvarētāja ir Daiga Stabliniece. «Šodien manam dēlam ir sestā dzimšanas diena, un mēs viņam uzdāvinājām jaunu riteni. Man velosipēda nav, taču jau ilgāku laiku esmu domājusi par tā iegādi, lai nav jāaizņemas no draugiem. Joprojām nespēju noticēt, ka esmu laimējusi,» tā pēc laimīgās izlozes tās uzvarētāja.

Pasākumu organizēja Sabiedrības integrācijas pārvalde un nodibinājums «Jelgava 21. gadsimtā» ar Jelgavas domes atbalstu.

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Dalībnieks attēls

Viss bija jauki- vairāk šādus pasākumus pilsētā! Tikai, manuprāt, jocīgi, ka pasākumā, kur uzsvērts, ka ātrums nav galvenais, bet galvenā ir kopā būšana un laba laika pavadīšana, nevietā iezogas sportiskais moments. Apbalvojam visātrāko, komentāros tiek uzsvērts, ka viens no ģimenes puišiem finišēja trešais un pārējie mistiskā divdesmitniekā. Pasākumā, ar limitētu ātrumu, kur 90% brauc bez ķiverēm (CSDD un policijas acu priekšā), organizēt finiša spurtu pēdējos 50 metros?
Lietotāja Pepija attēls

JELGAVNIEKS...nav iemesla satraukumam, Pepija ar it kā esot dabūjusi balvu...un nebija sarunāts, nav man bijis blats ne CSDD, ne Gjensedigē, ja būtu, tad būtu palikusi gaidīt, nevis ar bērniem aizdevusies mājās...diez balva līdz manīm arī atnāks??? pasākuma mērķis tomēr ir atbraukt līdz pasākumam, piedalīties vai vismaz daļēji piedalīties, vai piedalīties tik, cik var, jo ne visi var tik, cik grib...un labi pavadīt laiku-bez greizas acs vērot darbošanos un prieku dalībnieku acīs, bez skaudības.
Lietotāja 1mais numurs attēls

Rāviņam 1mais šaviens nesāca par to pasmējas gandr\iz visi, bet brauciens bija labzzzzzzzzzzz
Lietotāja jelgavnieks attēls

Kaut kā jocīgi, ka nominācijā atraktīvākā ģimene tika nominēta ģimene, kurā nemaz visi nebrauca šajā velobraucienā... jo meitenes bija ar skrejriteņiem un ieradās, kad visi jau bija izbraukuši! Kuplajā bariņā viņas nebija manāmas...!!! Uzskatu, ka negodīgi!! Vispār nominācijās vairāk vai mazāk pie balvām tika pa blatiem! Nesaku, ka visās nominācijās, bet dažas izvērtējot jebkuram parastajam, skaidrs, ka tā nebija.. bet lai jau... tā tas ir vienmēr! Vienīgais, ka bija godīgi- izlozes!
Lietotāja JELGAVNIECE attēls

Visas 4 šīs ģimenes meitenes, tāpat kā visi 3 ģimenes puiši ieradās laikā, reģistrējās, uzsāka braucienu un aktīvi/atraktīvi piedalījās pasākumā no sākuma līdz galam. Viens no ģimenes puišiem finišēja trešais, pārējie divi pirmajā divdesmitniekā, nav gana atraktīvi? Tas, ka divas piecgadīgas dāmas un viena septiņgadniece nenobrauca visu maršrutu, bet ar mammu atgriezās Pasta salā ātrāk un aktīvi sagaidīja braucējus atgriežoties, taču nav iemesls, lai par kaut ko iespringtu, ne?

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti