Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Zemessardzei izveidots vienotais pieteikšanās tālruņa numurs

www.jelgavasvestnesis.lv
Ar mērķi vienkāršot pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicināt atgriezenisko saikni ar iedzīvotājiem, izveidots Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs 1811.

«Mēs apzināmies, ka ne vienmēr iedzīvotājiem ir iespēja atbraukt līdz tuvākajam Zemessardzes bataljonam, lai iegūtu sev interesējošo informāciju par dienestu Zemessardzē un uzreiz saņemtu atbildes. Vienota pieteikšanās tālruņa līnijas izveide ir lieliska iespēja efektīvi sniegt informāciju Latvijas pilsoņiem, kuri vēlas dot savu pienesumu mūsu valsts aizsardzībā,» uzsver Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija, par prasībām uzņemšanai Zemessardzē, ir atrodama Zemessardzes mājaslapas www.zs.mil.lv

Zemessardze sniedz iespēju Latvijas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru