Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Valsts policiju turpinās vadīt Ints Ķuzis

www.jelgavasvestnesis.lv
Valdība šodien nolēma pagarināt termiņu Valsts policijas priekšnieka amatā pašreizējam dienesta vadītājam Intam Ķuzim. Viņš policijas šefa pienākumus turpinās pildīt līdz 2018. gada 20. septembrim.

Pirms lēmuma par I.Ķuža pilnvaru termiņa pagarināšanu iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis informēja par tiem darbiem un uzdevumiem, kas policijai būtu jāpaveic: jāsakārto situācija maksātnespējas jomā, reiderisma jautājumi un finanšu noziegumu izmeklēšana, policijas iespējas reģionos reaģēt uz masu nekārtībām, ziņo LETA. I.Ķuzis pauda gatavību turpināt jau iesākto darbu pie šo uzdevumu izpildes.

I.Ķuzis Valsts policijas priekšnieka amatā tika apstiprināts 2011. gada augustā. Pirms tam viņš no 2009. gada bija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks. Savas gaitas policijā I.Ķuzis sāka 1982. gadā. Viņš strādājis par Tukuma rajona Iekšlietu daļas Kriminālmeklēšanas operatīvo pilnvaroto, kā arī bijis Tukuma rajona Kriminālpolicijas un pārvaldes priekšnieks. 1999. gadā viņš tika iecelts par Rīgas Galvenās policijas pārvaldes (RGPP) Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieku, bet 2003. gada sākumā viņš tika iecelts par RGPP Kriminālpolicijas priekšnieku.

I.Ķuzim ir profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē, 2006. gadā viņš absolvēja Latvijas Policijas akadēmiju.

2009. gadā I.Ķuzim tika piešķirta ģenerāla pakāpe.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti