Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Sākusies pieteikšanās konkursam «Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019»

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien izsludināta pretendentu pieteikšana konkursam «Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019», ko rīko Labklājības ministrija (LM). Pieteikumu var iesniegt elektroniski līdz 8. decembrim.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, kā arī pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus un popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi. LM konkursam aicina pieteikt strādājošos sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums.

Pieteikumu pretendenta izvirzīšanai var iesniegt gan pašvaldības, gan valsts un pašvaldību iestādes, valsts un pašvaldības kapitālsabiedrības, komersanti, plānošanas reģioni, profesionālās organizācijas, biedrības un nodibinājumi. Konkursā sociālos darbiniekus iespējams pieteikt trijās nominācijās – «Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019», «Labākais sociālais darbinieks 2019» un «Gada notikums sociālajā darbā 2019». Gada notikuma nominācijā pieteikumu par pasākumu, projektu un citu nozīmīgu notikumu var pieteikt arī tā organizators. Papildus ir izveidota arī nominācija «Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2019», kurai pretendentus, kuri snieguši būtisku ieguldīju sociālā darba attīstībā Latvijā, izvirzīs konkursa žūrijas komisijas locekļi.

Pretendentu pieteikšanas process ir elektronisks, aizpildot pieteikuma anketu internetā. Saņemtos pieteikumus izvērtēs konkursa žūrijas komisija, katrā nominācijā izvirzot piecus labākos pretendentus. Par tiem varēs balsot LM tīmekļvietnē www.lm.gov.lv laikā no 2020. gada 2. janvāra līdz 31. janvārim. Pretendentam 50 procentus no kopējā punktu skaita veidos žūrijas komisijas balsojums, savukārt otrus 50 procentus – iedzīvotāju balsojums. Konkursa balvu saņems viens uzvarētājs katrā nominācijā ar vislielāko punktu skaitu.

Konkursu LM īsteno sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, kuru pārstāvji strādās žūrijā un vērtēs iesniegtās anketas. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2020. gada martā.

PIETEIKUMA ANKETAS:

«Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2019»

«Labākais sociālais darbinieks 2019»

«Gada notikums sociālajā darbā 2019» 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru