Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 26. AugustsVārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Raimonds Vējonis pieņēmis lēmumu nepiedalīties Valsts prezidenta vēlēšanās

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts prezidents Raimonds Vējonis nolēmis nekandidēt uz otro termiņu Valsts prezidenta amatā. «Esmu izvērtējis paveikto un esmu gatavs turpināt darbu Latvijas valsts un Latvijas sabiedrības labā, tomēr šobrīd esmu pieņēmis lēmumu nepiedalīties Valsts prezidenta vēlēšanās,» otrdien, 7. maijā, preses konferencē informēja Valsts prezidents R.Vējonis.

Viņš preses konferencē uzsvēra, ka četrus savas prezidentūras gadus ir strādājis Latvijas tautas labā un pēc labākās sirdsapziņas. «Šajā laikā ir daudz padarīts, tomēr vēlos izcelt paveikto saistībā ar mūsu valsts drošības stiprināšanu.  Šodien ar pārliecību varu teikt: mēs dzīvojam Latvijā, kas ir drošāka, kā jebkad agrāk,» uzsvēra R.Vējonis.

Tāpat Valsts prezidents atzīmēja, ka ir stiprināta latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas loma valstī, uzsāktas nozīmīgas reformas dažādās Latvijas iedzīvotājiem būtiskās jomās, kā arī Latvija ir iestājusies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā.

«Tie ir tikai daži no daudziem būtiskiem darbiem, kas ir vērsti uz mūsu valsts ilgtspējas nodrošināšanu un iedzīvotāju labklājības celšanu,» tā R.Vējonis.

Valsts prezidents pateicas katram, kurš paudis atbalstu viņa kandidatūrai uz Valsts prezidenta amata otro termiņu.  

Foto: president.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti