Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri cietuši no SIA «Prieks Tūre» nelikumīgām darbībām

www.jelgavasvestnesis.lv
Šonedēļ Valsts policija (VP) ir uzsākusi kriminālprocesu par tūrisma kompānijas SIA «Prieks Tūre» amatpersonu iespējamu naudas piesavināšanos, saņemot no klientiem naudu par tūrisma braucieniem, bet tos nenodrošinot. Valsts policija aicina atsaukties iespējamos cietušos, zvanot pa tālruni 67208360, 67208657 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā VP iecirknī.

VP Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Gita Gžibovska norāda, ka policijā ir saņemta informācija no vairākām personām par SIA «Prieks Tūre» amatpersonu iespējamām nelikumīgām darbībām – naudas pieņemšanā no klientiem, solot organizēt tūrisma braucienus, bet nenodrošinot tos. Tāpat arī vairākiem klientiem, vēl atrodoties ceļojumos ārvalstīs, atpakaļceļā uz Latviju nav ticis nodrošināts transports.

Pamatojoties uz saņemtajiem iesniegumiem, 6. septembrī tika uzsākts kriminālprocess, kurā šobrīd notiek izmeklēšana par iespējamu naudas piesavināšanos, par ko paredzēta kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 179. panta pirmo daļu.

Aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēta viena persona, kā arī veikta iespējamos pierādījumus saturošu objektu izņemšana.

Šobrīd Valsts policijā ir pieteikušās 12 cietušās personas, taču pašreizējā informācija liecina, ka cietušo ir vairāk. Tāpēc VP aicina atsaukties arī citus iespējamos cietušos, zvanot pa tālruni 67208360, 67208657 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā VP iecirknī.

Foto: shopland.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru