Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Pieejamas papildu biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Tirdzniecībā nodotas vairāk nekā 2000 biļešu uz vairākiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Šīs ir biļetes, kas sākotnēji tika rezervētas koncertu mākslinieciski tehniskajai realizācijai, bet šobrīd, pilnībā precizējot koncertu norisi, nodotas publiskajā tirdzniecībā, informē XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Publiskajā tirdzniecībā pieejamas papildus biļetes uz vokālo ansambļu koncertiem «Laiku viju gredzenā» un «Tev tuvumā», mazākumtautību koncertu «Pa saulei», latviešu vokālsimfoniskās mūzikas koncertu.

Pārbaudīt biļešu pieejamību var vietnē www.bilesuparadize.lv, bet iepazīties ar pasākumu programmu – portālā www.dziesmusvetki.lv.

​«Mākslinieciski tehniskās realizācija precizēšanas darbs ir ilglaicīgs process. Piemēram, kad tiks izvietoti soli Mežaparkā, vēlreiz tiks precizēts vietu skaits. Arī tad, kad norises vietās sāksies skaņu un gaismas iekārtu uzstādīšana, ir iespējamas izmaiņas,» papildina I.Vasiļjeva.

Foto: publicitātes 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti